Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről, mi a...

Mit gondoltok erről, mi a véleményetek? Titeket is dühítene? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kitaláltuk barátokkal, még tavaly nyáron, hogy elmegyünk nyaralni együtt. Egyik barátunk arra hivatkozva mondott nemet, hogy autóra gyűjt, így nem akar költeni. Az anyja azt mondta, hogy kifizeti a szállást, csak menjünk, de a srác így is nemet mondott. Azt tudni kell róla, hogy dolgozik, saját keresete van, szüleivel él, mindent fizetnek neki, ami olyan. Azóta a barátnőjével voltak már vagy 4x nyaralni, wellnessezni, utazni, de autója még mindig nincs. A srác amúgy semmibe nem ad pénzt, nem fizet, nem segít sok mindenben, de a barátnőjének mindent megvesz.


Most 2 napja kitalálta, hogy menjünk együtt idén akkor, de őszintén ezek után semmi kedvem. Ti mennétek a helyemben?


21 évesek vagyunk



2022. febr. 21. 10:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van? Még mindig nem értem mire vergődsz. Barátok vagytok, nem tartozik neked/nektek semmivel, ha éppen egyszer kihagyja a közös nyaralást mert másra költ inkább, akkor mi van? Alapból magyarázkodnia se kellett volna normális esetben. Majd jön legközelebb és kész. Jó nagy önző kreténnek kell lenned, hogy ezen így problémázz. 21 évesen ne viselkedj már úgy, mintha 11 lennél. De tudod mit? Ne menj el, mindenki jobban fogja magát érezni ha nem leszel ott :D
2022. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
akkor gondolom te is így pattintod le a barátaidat. az elmúlt években voltunk nyaralni, tavaly is ő találta ki, húzta a száját amikor én máshova is elutaztam hogy majd a közös nyaralásra már nem jut keret,holott arra is lett volna. aztán szervezés alatt benyögi ezt. nem, nem tartozik magyarázattal ez igaz de ha már megtette ne kamuzzon mert az rühellem és szerintem mindenki. mi nem önzőek vagyunk csak elvárjuk az őszinteséget. egy "inkább a csajommal megyek nyaralni mert csak egy nyaralásra van pénzem" is megtette volna, csak legyen őszinte, mert szerintem minden kapcsolat az őszinteségen alapul.
2022. febr. 21. 10:42
 13/27 A kérdező kommentje:
kiemelném itt NEM AZZAL VAN A BAJ HOGY Ő NEM JÖTT NYARALNI, HANEM HOGY KITALÁLT EGY KAMU INDOKOT AMINEK KÉSŐBB SAJÁT MAGA MONDOTT ELLENT
2022. febr. 21. 10:44
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem mer őszinte lenni, ha ilyen kis pukkancs vagy.
2022. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
hát aki előtt lehetne őszinte azok mi vagyunk. pusztán tudja azt hogy mi nem akartuk hogy hozza a csajt nyaralni mert egy igazi fiús nyaralást terveztünk és akkor inkább nem jött ha a nő se
2022. febr. 21. 10:47
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

11

Kicsit furcsa az elképzelésed a barátságról...

2022. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%
11 Vagyok és nem, nem pattintom le a barátaimat, de ha épp egyszer nem fér bele valamelyik program vagy az éves nyaralásunk bármelyikünknek bármilyen okból, akkor a társaság többi tagja szó nélkül elfogadja, mert ilyen az élet és teljesen normális, ha nem mindig fér bele valami. Tök mindegy, hogy ez szabihiány, párkapcsolat, spórolás, családi dolog, mert nem kell magyarázkodniuk miatta. Elfogadjuk és legközelebb bepótoljuk, ennyi! Ha normálisan állnátok hozzá akkor őszinte lehetett volna veletek, de ha ekkora hiszériát csapsz egy simán pótolható esemény miatt akkor kezdem megérteni miért nem mondta el.
2022. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
az anyja kifizette volna ha arról lett volna szó hogy nincs pénze, sőt még a társaság is de amúgy saját zsebből is lett volna rá pénze. Ideje is lett volna, nem jött akkorra közbe semmi, a csajjal se akkor ment nyaralni sőt ő kezdte szervezni. itt egyik se áll össze azzal amiket irtál hogy amik miatt lemondhatta volna. A legjobb barátai vagyunk akik hozzá mindig őszinték voltak.
2022. febr. 21. 11:08
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, felnőtt emberként miért kell még ezt az aberrált kanbulis témát erőltetni. Ha szar arc a csaj, akkor nem a neme miatt az, ha nem az, akkor meg mocsokjó nyaralás lett volna.


Én sem mennék nyaralni a párom nélkül. B*zmeg, lassan házasok vagyunk, normális ember ha igazán a barátom, akkor őt is barátnak tartja. Ugyanolyan gusztustalan ez a felfogás, mint mikor csak a haver van meghívva az esküvőre, a párja nem.


Mi voltunk 15 fős baráti körrel egy hétre nyaralni, 2 lány jött, a párom meg egy másik haverom párja, és baromi jó volt az egész. Nem voltunk egymás szájában, nem ment a buli rovására, mindkét csajjal lehet poénkodni, lazák, nyitottak, nem azok a jellegtelen picsák, akik feszélyeznek meg pofákat vágnak, ha a férfi többség miatt van egy ilyen alaphangja az utazásnak.


Komolyan nem vágom, hogy milyen barát vagy, ha nem tiszteled a barátod kapcsolatát. Mert a szememben ez a szar barát

2022. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
ők a házastól messze állnak, egymáson, egymás szájában lógnak ami a közös összejövetelek, bulik rovására megy, ahogy te írtad. A csajt a társaságból senki nem bírja úgy hogy nyaralásra hívjuk, hiszen sose volt a társaság tagja és különösképp senki sem kedveli annyira, sőt inkább nem is kedveli senki. Nyaralásra meg ugye olyat nem hívok meg. Én tisztelem a kapcsolatukat, hiszen azt is elfogadtuk amikor a nem tetszésünk ellenére(kikérte a véleményünket) egy szakítás után ahol a csaj volt a köcsög újra összejöttek.
2022. febr. 21. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!