Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Állnád a szavad ilyen esetben?

Állnád a szavad ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal sosem bírtuk egymást, de közös baráti társaság van, és mindig volt köztünk egy álmosoly egymás felé.

Még novemberben volt köztünk egy fogadás, aki veszít, annak a nyári sulis táborig híznia kell 20 kilót. Nyilván mindketten belementünk, mert ennél jobban nem tudnánk megalázni a másikat. Én vesztettem, és alapvetően nem tartanám a szavam, viszont vele szemben ezt nem merem megtenni. Nagyon központi személyiség, aki simán megkeserítené az utolsó egy évemet a gimiben. Ezt még el is tudnám viselni, viszont olyan dolgokról tud, amikkel tényleg tönkre tudná tenni az utolsó egy évemet, és biztosított afelől, hogy jobb, ha állom a szavam.

Ti mit tennétek? Állnátok a szavatokat, és viselnétek a következményét, vagy inkább vállalnátok azt, hogy pokollá teszi az utolsó éveteket? 51 kiló voltam a fogadás pillanatában. Már 57 vagyok, de egyre inkább azon gondolkozom, hogy nem csinálom tovább


18/N


2022. febr. 21. 22:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

A hormonjaidra is hatni fog, amit meg sem tudok jósolni, ez talán a legveszélyesebb.

Lehet hogy le tudsz fogyni, de sokkal nehezebb lesz mint meghízni.

A bőröd sosem lesz már ugyanolyan feszes.

Ha tömöd magad, a gyomorszájad megsínyli, refluxod lesz, ami gyógyíthatatlan.

Lelkileg, ha rájössz, mit tettek veled, mit tettél magaddal, bejósolhatatlan következményekkel járhat. Depresszió, stb.

Most még hihetetlennek tűnik, de ezeket az embereket érettsegi utan sosem fogod viszontlátni. Ilyenek miatt teszed tönkre magad.

Ha zsarol, ha tönkre akar tenni, ez nagyon komoly ügy. Ha az én gyerekem lennél, rendőrségi feljelentést tennék.

2022. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Aki buta, azon nem lehet segíteni.
2022. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Emberek, 71 kilóról van szó :D

Persze, a ruháimat kihízom, de itt már engem lassan temettek. És igen, többet kell ennem, de annyira azért nem tömöm magam. Kiszámoltam, hogy 3400 kalória kell kb naponta. Minden órában riaszt a telefonom, hogy egyek valamit. A hétvégén sikerült tartani. Nem mondom azt, hogy túl kellemes, de pár nap alatt teljesen hozzászokok.


Nem zsarol. Az a baj, hogy mindenki tudja, hogy én találtam ezt ki ellene, csak elvesztettem a fogadást. Így a barátnőim szemében is meg akarom mutatni, hogy állom a szavam.

2022. febr. 22. 09:45
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
23: Ha azt mondanák ugorj a kútba, te beleugranál?
2022. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Ez nem kútba ugrás.. láttatok már 70 kilós lányt? Szerintem ők is sokkal kövérebbnek képzelik el ezt a súlyt
2022. febr. 22. 09:53
 26/50 anonim ***** válasza:
84%

Elég buta terv volt így megalázni valakit....

Most már igen, edd meg amit főztél.

2022. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekel hogy állod-e a szavad. Nem az óvodában vagy.
2022. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

"Beszéltem - az igazi - barátnőimmel, mindegyik azt mondta, hogy mindenképp hízzak, utána majd leadom."

Ezek nem igazi barátnők. Nagyon buta vagy, Jézusom. 😂😂

2022. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz fordulj a hűtőszekrény helyett!
2022. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

" te leszel az osztály malackája az utolsó gimis évben"


:-D :-D


Tényleg érthetetlen, hogy egy agyhalott osztálytárs miatt inkább harminc másik céltáblája lesz...

Mondom: szakorvosért kiált az eset!

2022. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!