Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Állnád a szavad ilyen esetben?

Állnád a szavad ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal sosem bírtuk egymást, de közös baráti társaság van, és mindig volt köztünk egy álmosoly egymás felé.

Még novemberben volt köztünk egy fogadás, aki veszít, annak a nyári sulis táborig híznia kell 20 kilót. Nyilván mindketten belementünk, mert ennél jobban nem tudnánk megalázni a másikat. Én vesztettem, és alapvetően nem tartanám a szavam, viszont vele szemben ezt nem merem megtenni. Nagyon központi személyiség, aki simán megkeserítené az utolsó egy évemet a gimiben. Ezt még el is tudnám viselni, viszont olyan dolgokról tud, amikkel tényleg tönkre tudná tenni az utolsó egy évemet, és biztosított afelől, hogy jobb, ha állom a szavam.

Ti mit tennétek? Állnátok a szavatokat, és viselnétek a következményét, vagy inkább vállalnátok azt, hogy pokollá teszi az utolsó éveteket? 51 kiló voltam a fogadás pillanatában. Már 57 vagyok, de egyre inkább azon gondolkozom, hogy nem csinálom tovább


18/N


2022. febr. 21. 22:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább verném szét a pofáját ha árt nekem/állnék bosszút.
2022. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
De ugyan mondd már el így névtelenül, hogy mégis mi az, amit elkövettél és csak pont ő tudja rólad, senki más? Lefeküdtél vele? Loptál tőle?
2022. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
87%
Azóta már a családi részlegen is tolja :D
2022. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az, 43-as, muti!
2022. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
2022. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is érdekelne, hogy a modellalkatú osztálytársad tényleg hízott volna 20 kilót, ha veszít...


Bruhh. Még most sem tudom felfogni, hogy ezt komolyan csinálod. A hízás helyett menj el inkább edzeni, nyerd vissza az alakod a nyárra. Gondolhatnád, hogy majd lesz a szalagavatód meg a tablófotózásod is. Sok helyen ruhát is varrarnak a lányokra, meg általában a tánchoz is szokott lenni a menyasszonyi ruha, ha keringőt táncoltok. Mert máshogy áll egy ruha 50 kilóval meg 70 kilóval is...

2022. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
És ez a lány szavaóképes...
2022. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
83%
Hogy vagy?
2022. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
87%
És mi volt a fogadás tárgya? Hogyhogy te találtad ki, mégis elvesztetted?
2022. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy az nem jutott eszedbe, hogy elmész egy másik suliba?
2022. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!