Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny barátnővel mit...

Féltékeny barátnővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kicsit komplex a sztori, igyekszem érthetően elmagyarázni.

Nagyjából fél éve ismerek egy csajszit, aki a szobatársam koliba. Eleinte nagyon jól kijöttünk, mondhatni barátnők lettünk mostanra. A harmadik szobatársunkkal is jól kijövünk, de ő most nem is annyira lényeges a sztori szempontjából.

Szóval amikor megismerkedtem a csajszival ő éppen nagy párkeresési fázisban volt. Sokat randizgatott, de valamiért nem jött össze neki semmi sem. Én már régóta párkapcsolatban élek, jól megvagyunk a párommal. Nem szoktam róla áradozni vagy ilyesmi, de nyilván elmesélem ha éppen történik valami lényeges.

Legutóbb volt egy kis veszekedésünk, ami miatt szomorú voltam, ezért rá is kérdezett a csajszi, hogy mi bajom. Elmondtam neki, ő pedig rögtön azzal jött, hogy szakítanom kellene a párommal, nem hozzám való. Jelzem, félévente 1x van egy kis összeveszésünk, ami kb a semmiről szól. Nem foglalkoztam ezzel, elengedtem a témát, de utána is csak mondogatta.

Ma szintén történt egy fura eset. Éppen a 3. szobatársammal beszélgettem mikor megjött a csajszi. A párommal közös kirándulásomról beszélgettünk, mikor megjött, akkor picit abbahagytuk és kérdezgettük a napjáról.Tök kedves volt meg poénos, ám mikor újra a barátom került szóba, akkor nekiállt velem flegmázni, ha kértem tőle valamit csak úgy hozzámvágta, nagyon rosszul esett.

Jelzem, mindannyian felnőttek vagyunk, ő még idősebb is nálam 3 évvel.

Mit tennétek ilyen szituban? Minden másban remekül megértjük egymást, sokat nevetünk meg programozunk, hármasban is minden szuper. Ám azt érzem, hogy a kapcsolatomat a féltékenysége miatt nem tudja elviselni. Tényleg én vagyok a rossz, amiért boldog párkapcsolatom van?



2022. márc. 1. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha megfogadnád a tanácsát?

Csak éppen nem a párodat, hanem a csajt rúgnád ki?!

2022. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11!

Megtenném szívesen, de mint mondtam minden másban nagyon jól kijövünk egymással

2022. márc. 2. 08:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor jöjjetek ki továbbra is úgy, ahogy mindenben, ebben is. Ezen ugyanis ő tud változtatni, nem TE.
2022. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny. Ezen csak úgy tudsz változtatni, ha nem mesélsz neki semmit a barátodról.

De kérdezem én. Milyen barátnő az ilyen? Megsúgom. Semmilyen.

De te tudod mit akarsz.

Igazából nem értem a kérdést. Érzed, hogy mérgező ez a barátság, és neked ez nagyon nem jó, viszont ha a válaszolók azt mondják, hogy nem kéne vele barátkoznod, akkor meg foggal-körömmel véded, azért mert jókat buliztok és nevettek együtt.

2022. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!