Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhat tőlem egy ilyen nő?

Mit akarhat tőlem egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
2 és fél éve ismerkedtünk meg, de én csak barátságot szerettem volna tőle, mert külsőre nem jött be. Ez két hétig nem esett le neki, aztán közölte, hogy nincs ideje barátokra, mert párt akar találni magának tartósan, akivel esetleg családot is alapíthat. Ezt megértettem, és ki is léptem az életéből, töröltem a Facebook-ismerőseim közül, meg a mobilszámát is. Aztán fél évvel később ismét véletlenül összefutottunk, és akkor újból megpróbáltunk barátok lenni, de csak nagyon ritkán lépett kapcsolatba velem, akkor viszont elég érdekes programokat ajánlott fel kettesben, amik inkább párok szokásai (többnapos utazások, tóparti séta stb.). Mivel eléggé inaktív volt baráti kapcsolatépítésben, ezért újra és végleg töröltem a Facebookról, majd ezt követően pár hónap múlva ott megint próbált elérni, de el se olvastam, azt hittem egyértelmű számára, hogy nem kérek már belőle. Egy év szünet után a Viberen talált meg, de ott se válaszoltam neki, és nem is olvastam el amit írt. Nem értem, miért nem adja fel. Megszállott lenne?

2022. márc. 6. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
téged a kíváncsiság vezérel..ezt szívod meg. Ha megtalál, akkor valószínű már üldöz..ugyanis nem talál balekot. Benned reménykedik
2022. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszabadultam tőle, és igyekszem nullára redukálni a találkozások esélyét, de mióta pár hete megláttam őt az üzenetküldők között, felkavart kissé a dolog, mert már majdnem teljesen sikerült "kiradíroznom" az emlékezetemből. Amikor csak eszembe jut, dühös leszek elsősorban magamra, hogy nem voltam első alkalommal határozottabb csupán udvariasságból, ő meg félreértett. Olyan kis ágrólszakadt "szerencsétlen", hogy nem nagyon kell egy férfinak sem, vagy nem képes reálisan felmérni, hogy kinél lehetne esélye, makacsul ragaszkodik a zsánereihez.
2022. márc. 6. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy te csak szimplán barátkozni szerettél volna vele és semmi több,sajnos a barátkozás sem jött össze mert nagyon ritkán találkoztatok ezért kérlek zárjuk le ezt az egészet és hagyj békén.
2022. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A legfurcsább az egészben, hogy a 2 és fél év alatt jó ha ennek az időnek a 10%-át töltöttük barátkozással, szóval gyanús, hogy ez ilyen sokat jelenthet neki. Több barátnője is van, akikkel szervez programokat, szóval rejtély hogy rám mi szüksége lehet "barátként". Szerintem nem volt őszinte, amikor barátságot említett kettőnk között előttem és mások előtt is.
2022. márc. 6. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem ertem, miert zaklat fel ennyire. Persze idegesito, de te vagy az, akinek nem tetszik. A nonek pl tetszel, vagy a magany, lelki nyomor miatt rangatna elo. Ha amugy nem elmebeteg, nem kell felned, nem latod, milyen jo a te poziciodban lenni es szimplan leszarni?
2022. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oke, szerelmes beled. De ezert te idegesited magad es agyalsz?
2022. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszagondolva az is furcsa volt, ahogy annak idején mennyire erőltette a fotózást a szelfibotjával 5-10 percenként. Sajnos nem volt szívem leállítani, olyan lelkesen csinálta, nem vette észre mennyire égő volt ez rá nézve, meg a hollywoodi mosolya. Na ezért sem taliznék vele újra.
2022. márc. 13. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!