Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm, és fogalmam...

Van egy barátnőm, és fogalmam sincs mit akarhat tőlem. Ezzel a barátsággal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
10 éve legjobb barátnők vagyunk, amióta az eszünket tudjuk. minden tök jó volt, de aztán felnőttük. Soha nem hazudott, kedves volt, de aztán elkezdett fiúzgatni, ami teljesen elvette az eszét. Akkor már ha úgy tartotta a kedve, hogy nála aludtam, hajnali egykor képes volt kidobni engem, mert egy fiúval akart találkzni. Alkoholizálni kezdett, és teljesen megváltozott. Én mindig egy csendes visszahúzódó mindig igazat mondó alkat voltam, és kezdtem úgy érezni nem jövünk ki egymással, mert az agyamra ment. De mindezektől eltekintve azóta is nagyon szeretem őt. Végül véglegesen megszakadt a kapcsolatunk, mert elegem lett. Egy hónapig nem is beszéltünk, de aztán rám írt. Azt állította hogy megváltozott, párkapcsolata van, nem hazudozik, és próbál változni, csak a kedvemért. És tényleg más lett. Nagy volt az örömöm hogy vissza kaptam őt, normálisan. De ekkor észrevettem hogy csak megjátssza magát. Aztán két nap múlva nem is keresett, pedig ő akart minden áron kibékülni velem. Akkor most csak hülyéskedik velem, vagy ő sem tudja hogyan viszonyuljon hozzám. Írjak rá és kérdezzem meg, vagy felesleges? fogalmam sincs :/

2019. jún. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer link lesz, az az is marad. Sajnos legjobb ha elfelejted.
2019. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért 10 év az nagy idő, sok mindenen keresztül mentetek.(gondolom)

Ezek ilyen 1-2 napos fellángolások, néha eszébe jutsz, semmi más. De csak ha épp nincs kivel-mivel foglalkoznia.

Lesz még, erre készülhetsz, de sztem sokat ne várj.

2019. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki a kedvedért akar változni, az sohasem fog megváltozni. Többszörös tapasztalat. Ne akarj még egyszer csalódni, légy erős és vess véget ennek, ha jót akarsz magadnak.
2019. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos mindenkinek igaza van :/ túl kell lépni. C
2019. jún. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!