Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni? A legjobb...

Mit tudok tenni? A legjobb barátom nem foglalkozik velem.

Figyelt kérdés

Hello. Van egy "legjobb" barátom. 3 éve ismertem meg egy játékból, aztán discordon tartottuk a kapcsolatot. Személyesen sose találkoztunk. Elég bonyolult a barátságunk ugyanis őszintébbek vagyunk egymással, mint mások az édesanyjukkal. Mindennap messengeren videótelefonálunk, nincs titkunk egymás előtt és konkrétan olyan, mintha az iker testvérem lenne. Egyik hétvégén játszottunk HOI4-et, megvetette velem, hogy játsszunk. Minden fasza, adom a játékot majd a héten vett egy játékot ps-re, amit egy új haverjával játszik... Már pár napja nem is hallok felőle, látom, hogy online de sosem keres pedig mindennap legalább órákat beszélgettünk eddig. Ma azt írta nekem, amikor rákérdeztem, hogy miért kapom tőle ezt amikor nekem ő az egyetlen olyan barátom - aki barát nem csak egy haver, hogy "Nincs semmi baja van velem, nincs semmi csak mással játszok. Ennyi."


Ennyi a barátságunknak? Ott ülök egyedül Discordon, unatkozok mert nem vagyok képes nyitni a világ felé. Ez egy sima "gamer" barátság volt, jött más és ki lettem dobva? Mit tudok tenni? rettentő elkeseredett vagyok..



2022. márc. 7. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

"Személyesen sose találkoztunk."


Az nem barátság, sose volt az!


Az a barát aki kaját meg takarót hoz neked a kórházba, ha baleset ért, vagy aki segít elvontatni a kocsid, ha lerobbansz..

2022. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!