Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult már veletek olyan,...

Előfordult már veletek olyan, hogy akivel hirtelen ért véget a barátság vagy a te vagy a másik részéről, hogy jó volna újrakezdeni, vagy folytatni ott ahol abbahagytátok?

Figyelt kérdés

Nem jut néha eszetekbe felkeresni a másikat? pl. beugrik egy kedves emlék és elkezd hiányozni?


A végére odatudnátok írni, hogy melyik fél vagytok? Az akit otthagytak vagy az aki megszakította a barátságot egyéb okok miatt?



2022. márc. 8. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol véget ért a barátság, az általában okkal történt.

A vele/velük kapcsolatos emlékek eszembe jutnak, és szívesen emlékezek rájuk, de a bizalom az irányukba megszűnt, így értelmetlen volna újra felkeresnem őket. Egy korszak volt, lezárult. Ez nem csorbít az emlékek szépségén.

Két nagyobb barátságom ért véget, az egyikben én voltam, aki azt mondta, elég. A másikban a másik fél, bár ő próbált velem X időre rá kapcsolatba lépni, de én nem mentem bele a fentebb leírt okból.

Haveri kapcsolatoknál volt nekem inkább olyan, hogy elsodort minket az élet egymás közeléből, aztán lassan elültek az üzengetések, a találkozások meg a távolsággal nem voltak lehetségesek. Ezek viszont akkor sem voltak szorosak, épp azért történhetett meg.

2022. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

3 hirtelen megszakadt barátságom volt. Az elsőt elengedtem, úgy voltam vele, hogy talán később újra keressük egymást, nem lett belőle semmi. A második alkalommal véletlenül összefutottunk, azóta sokkal jobb a barátságunk mint volt.

Harmadik alkalommal egy idő után kerestem őt, végül úgy döntöttem, hogy mégsem akarom, hogy újra jóban legyünk. Jó volt vele lógni, viszont sokkal többet adtam a barátságba mint ő, úgy éreztem, hogy most is inkább én igyekeztem volna kideríteni, hogy mi ment félre(később kiderült, hogy nagyjából mindenkit leépítette maga körül)

2022. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Többször is volt ilyen, hogy eszembe jutott valami, vagy találtam valamit ami rá emlékeztetett és ráírtam. Mindegyik ilyen alkalmat megbántam :D Szerencsére már ritkán teszem ezt, nem véletlenül lett vége a barátságoknak. Mindkét fél voltam már.
2022. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem mert ami véget ér, vagy abba marad azok okkal történnek.

Ez olyan meg halt a kutyám de tartsuk meg.

A fel melegített káposzta sose jó.

Majd lesz egy másik egy új.

2022. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 baratsagom ért véget , mindkettőt én szakitottam meg.Volt többször is hogy eszembe jutott egy kedves emlék ,de ujra felvenni a kapcsolatot egyikkel se szeretnem,nem hiaba szakitottam meg.Ami a múlt az már elmúlt.
2022. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elő. Az emberek változnak.
2022. ápr. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem rég ért véget egy barátság egy lánnyal, munkahelyen ismertem meg... Ő hibázott, még a hiba után egyszer oda mentem hozzá, de már éreztem, hogy nem úgy állok hozzá mint azelőtt, végül egyéb más okok miatt is, felmondtam a munkahelyen, mindenkitől csak egy sziával köszöntem el, utána le is tiltottam mindenkit a Facebookon. Inkább a szépre próbálok emlékezni, egyszer-kétszer hiányoznak, de amint bekerülök egy másik közegbe, valszeg elmúlnak az érzések :)
2022. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, 28/F
2022. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit hibázott? Mit lehet hibázni?
2022. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!