Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megszakítsam a...

Szerintetek megszakítsam a kapcsolatot a "barátommal"?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kerültünk egy osztályba és nagyon jóba lettünk. Moziba mentünk stb. De, 3 napja elkezdett barátkozni vele egy másik osztálytársam. Ő vele napi 3-4 órát beszélget, velem meg csak 0,5-1 órát. Megkérdeztem, hogy elmegyünk-e mozizni, erre azt mondta, hogy most nem ér rá. Másnap meg az hallottam, hogy az új barátjával milyen jól buliztak. Tehát mostmár én nem vagyok a barátja? Ne beszéljek vele, szakítsam meg a kapcsolatot?

(Fiú)


2022. márc. 11. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azt a gyereket akivel barátkozik én nem szeretem és ő sem engem.
2022. márc. 11. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondolkodj ennyire végletesen. Kezeld a helyén, nem a legjobb haverod, de magaddal se tolj ki, hogy egyedül maradj.
2022. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem történt olyan, ami miatt megkéne. Nem vagytok legjobb haverok, az egyértelmű, de nem kell kisajátítani senkit. Van más akivel jobban érzi magát, ettől még veled is maradhat kapcsolatban.


Visszalépni visszalépnék egyet, azaz egy pár napig most nem keresném, aztán nem fix időpontra meglehet próbálni lebeszélni valamit (legalább 1-2 héttel előre, tehát NEM úgy, hogy másnap ráér-e).


Ha nem jön össze az sem, nem akar, nem is keres, akkor ne erőltesd tovább. Közben elkezdhetsz te is másokkal barátkozni, mert ez max. valami laza haveri kapcsolatnak fog megmaradni úgyis, már ha megmarad (nem úgy tűnik egyébként).

2022. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd màr ezt a véglet gondolkodàst.Értem én hogy rosszul esik de ne marj el magad mellől egy baràtot emiatt.Nem bàntott téged,nem szólt be szóval igazàból nincs okod megszakítami vele a kapcsolatot ilyen buta féltékenykedés miatt.

Ha úgy alakul esetleg hogy totàl mellőz akkor majd màssal összebaràtkozol.

Ha nincs màsik baràtod rajta kívül azon se bànkódj buliban vagy màshol még szert tehetsz akàr több haverra is.Gondolom középiskolàs vagy szóval a te korosztàlyodban könnyebb ismerkedni.

2022. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?!

(Te,barátod,harmadik ember) - fiú/lány ?

---------

TE : 12F ?

Barátod: 12L ?

3.ember: 12F ?

2022. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul rosszul esne, ha a baratom olyannal baratkozna aki engem utal meg en is ot. "Mutasd a barataid es megmomdom ki vagy" ez az idezet nagyon igaz.
2022. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!