Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez megbízhatatlanság vagy más?

Ez megbízhatatlanság vagy más?

Figyelt kérdés

Összehaverkodtam egy munkatársammal, aki elsőre kicsit visszahuzódónak tűnt, de sok közös témánk volt, napi szinten beszéltünk.

Mindenféle tervei voltak idővel, hogy majd elmegyünk együtt bowlingizni, dartsozni, ahogy vége a járványnak, meg koncertre szeretne menni, de nincs kivel és menjünk együtt. Neki van két gyereke és elvált, de nem hétvégi apuka.

Sajnos sokat voltak betegek, így a programok mindig kitolódtak, elhalasztódtak.

Aztán egyszercsak kezdett fura megjegyzéseket tenni, hogy én miért nem kaptam el még a covidot,, jó azoknak, akiknek van csajuk vagy pasijuk (megjegyzem nekem is van), nem kell-e nekem hallókészülék (mert nem hallottam, amikor az üzemben a gépzajos udvaron átkiabált nekem). Amikor mentünk volna végre bowlingozni, akkor már a helyfoglalás után napokkal, de aznap délben lemondta, hogy beteg lett. (De másnap jött dolgozni és nem látszott betegnek.)

Újabban ha ráírok nem válaszol, főleg, ha kérdezek valamit, azt válasz nélkül hagyja. Gondolkodtam megbántottam-e valamivel, de nem. Közben meg ugyanúgy, ha beszélünk mondja menjünk el ide vagy oda, meg velem akar jönni, ha említek egy jó szórakozóhelyet, de ha meg ráírok, hogy akkor jó-e a péntek este neki (amit előtte ő javasolt), akkor meg nulla reakció. Következőleg, meg úgy tesz, mintha szóba se került volna.


Nem tudom eldönteni, hogy most akkor ennyire megbízhatatlan és mindig közbejön neki valami, vagy a gyerekei mellől erről csak álmodozik lelkesen, de ha ott a lehetőség, akkor meg mégis ejti az egészet. Vagy más baja van? Főleg azért érthetetlen, mert előtte napi szinten ő is keresett, este üzengetett, most meg simán azt írja ő lusta válaszolni.


Megbízhatatlan vagy csak elmúlt a lelkesedése és hagyjam, mert úgyse fognak a közös programok sose összejönni?



2022. márc. 17. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen beszéld meg vele. Kérdezd meg, hogy miért mondja az, hogy elmegy veled ide-oda, ha aztán még se megy? Nálad ez nem megy, ne igérgessen. Nem irkálni kell, hanem megkérdezni személyesen szerintem.
2022. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de elég kitérő választ adott végül. (Kb. .megfáztam, sok a munka, előfordul mással is nem?) Így inkább leszakadok...
2022. márc. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!