Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha bűntudatom van...

Mit tegyek ha bűntudatom van az exem miatt?

Figyelt kérdés
Az exem régóta nem száll le rólam, elégge kesze-kúsza, se veled se nélküled kapcsolatunk volt. Azóta van barátom akit nagyon szeretek össze vagyunk nőve de abból kifolyólag hogy az exem többször megkeresett engem sok konfliktusunk volt. Pár hónapja egy buliban találkoztam az exemmel aki félrehívott beszélgetni, de az lett a vége belőle hogy erőszakoskodni kezdett és nem engedett el, elkezdett fogdosni meg ölelgetni mire én felpofoztam de nem értett belőle, hiába kertem hogy engedjen el, majd megcsókolt és utána még erősebben felpofoztam és csak akkor állt le. Elmondtam még aznap este a barátomnak hogy rám mászott de a csókot nem mertem elmondani mert féltem attól hogy ezért engem okolna. ( Hozzáteszem hogy ittunk és a srác erősebb nálam sokkal nem tudtam kellő képpen megvédeni magamat) borzalmas lelkiismeret furdalásom van amiért megcsókolt, persze nem jelentett semmit, az exem azóta bocsánatot kért tőlem is és a barátomtól is aki elbeszélgetett vele ezek után. Mit tegyek? Elkéne mondanom a teljes történetet?

2022. márc. 23. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiltás le és eld az eleted
2022. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem szeretnéd, hogy faképnél hagyjon az új pasid, akkor ne az exeddel tartsad a lerészegedős bulijaidat.
2022. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan és soha többé ne beszélj vele. De ha ez megegyszer elofordul nem ártana feljelentést is tenni mert az eroszakoskodas nem játék, a csók nem a te hibád volt ha tényleg eroszakoskodott, elmondhatod neki. Egyelőre csak kerülj vele minden kapcsolatot, és később ha megegy ilyen van rendőrség. Ha tovább se száll le rólad akkor meg is irhatnqd neki hogy legközelebb a rendőrséghez fogsz folyamodni
2022. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

"egy buliban találkoztam az exemmel"

"Hozzáteszem hogy ittunk"


Nem is értem a nagy csodálkozásodat akkor, amikor részegen az exeddel bulizol és nem pedig a jelenlegi pároddal.

Esetleg eldönthetnéd már, hogy melyik fiútól akarsz valamit!!

2022. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Azt sem igazán értem, ha van párod, akivel "össze vagytok nőve" minek mész egyedül buliba lerészegedni.🤔🤔
2022. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető ha külön mondjuk a barátnőiddel buliztál és közben kiderült, hogy ő is ott van. Gondolom nem tervezett együtt bulizás volt.


Ha a srác azon kívül is nagyon rád van akadva akkor lehet tiltsd tényleg, bár alapvetően nem vagyok ennek a pártján, de lehet ez a legjobb.


Én tuti elmondanám a teljes történetet(, ha nem csókoltál vissza). Szerintem ne legyen miatta bűntudatod, ha nem csókoltál vissza. Ez olyan, mintha azért rosszul éreznéd magad, mert bementél az étterembe, ahol a pincérnek rossz napja van és te meg dolgoztatod.

2022. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!