Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok szomorú?

Jogosan vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé szomorú vagyok mert van 4 kollégám(2 férfi,2 nő) akik munkahelyen jöttek össze, együtt járnak (nyilván a nő a férfival) és vagyok én.

Kedveljük amúgy egymást, néha együtt járunk munka után meginni valamit, beszélgetni, de én egyre rosszabbul érzem magam, mert nekem nincsen párom, és sokszor olyan páratlannak (remélem jól írtam) érzem magam és számkivetettnek. Ezt elmondtam a csapat egyik tagjának, és mondtam, hogy én többet nem szeretnék menni velük , a fent említett okok miatt. Kollégám mondta, hogy ez nem igaz, nem vagyok az, de én tényleg egyre kellemetlenebbül érzem magam. Jogosak az érzéseim? Vagy túlreagàlom?

(olyan rossz érzés amúgy, mert ez elég életembe végig kísért, hogy én úgy igazán sose voltam senkinek fontos, nekem sose volt olyan ember az életembe, akinek én lettem volna a legfontosabb, emiatt érzem magam olyan fosul) 24N


2022. ápr. 4. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jogosság kérdése, ha szomorú vagy akkor az vagy.
2022. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, de ha így gondolkozok, sose lesznek barátaim. Aki volt hasonló cipőben, leirhatja ha szeretné.
2022. ápr. 4. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A barátaidtól vonatkoztasd ezt el, a barátság, meg a párkapcsolat nem ugyanaz, nem elég ha vannak barátaid, de azért fontos, hogy legyenek. Ne várj a barátságuktól olyat, ami egy párkapcsolatban lehet. Nekik is természetesen fontosabb a párjuk, mint te, de ettől még barátilag te is az vagy nekik.
2022. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved menni mindig akkor ne menj, de attól még nem muszáj elzárkózni tőlük. Egy baráti társaságban mindig van ilyen, hogy valaki viszi a párját valaki pedig szingli. Ha nem ott nyalják-falják egymást megállás nélkül hanem normál baráti összejövetel akkor szerintem oké.
2022. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem minek mosod össze a két dolgot. Valahogy sosem tudtam igazán felfogni, hogy néhány embernek X meg Y dolgokhoz miért létszükség a párkapcsolat. Önállótlannak tűnnek, vagy nem is tudom. Társfüggőnek. Nekem ez gáz. Az ilyeneket kerülöm. Jobban becsülöm azt, aki egyedül is képes jól érezni magát. Na, az ilyen teljes értékű ember.
2022. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 öt éve vagyok egyedül, nem érzem annyira rosszul magam, de néha előjön, hogy azért már ideje lenne, néha azért én is lehetek magányos szerintem...
2022. ápr. 4. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz magányos. De ennek miért a baráti társaságod igya meg a levét? Semmi közük a te párkapcsolati állapotodhoz. Nem ők tehetnek róla, hogy neked nincs jelenleg senkid. Mondjuk így meg úgy jön le, hogy irigyled a boldogságukat és nem bírod elviselni, hogy másnak lehet jobb helyzete, mint neked.
2022. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A baráti társaság nem a párkapcsolattól lesz jó!

A barátokkal együtt öltött idő szórakoztató kell legyen párkapcsolat nélkül is. Mi van ha lesz párod, de ő nem akar veletek eljárni? Akkor hiába van párod mégis páratlanul mész ahogy fogalmaztad.

2022. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!