Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok barátotok van, nekem egy...

Sok barátotok van, nekem egy sincsen.?

Figyelt kérdés
Mindjárt 28 leszek de én egyedül vagyok, sose hív senki sehova se, kirándulni is egyedül megyek mindig, senki se keres ha itthon vagyok.

2022. máj. 19. 22:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem igazán.. sosem volt sok, de most főleg nincsenek körülöttem olyan emberek, akiket teljes vállszélességgel barátnak hívnék.

Egy még gimis osztálytárssal írogatunk héba-hóba, bár inkább én tartom fenn a beszélgetést, de néha mesél magától ezt-azt.

Általánosban és gimiben ők ketten voltak a legjobb barátaim, de mára alig beszélünk. Neten nagyon vontatott az egész (egyikük passzív, másikuk elég sok idő után ír csak vissza; rengeteg barátja van és én csak sajnos a sokadik vagyok), és a kevés találkozást is javarészt én kezdeményezem. Akkor nagyon jól elvagyunk, meg olyan, mint rég, de utána minden visszatér a megszokottba és egyedül érzem magam.

2022. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!