Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elcsesztem egy barátságot,...

Ridamov kérdése:

Elcsesztem egy barátságot, megoldási ötletek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy elcsesztem hogy már vissza se ír és én ezt nem bírom mivel szeretem. Legalább le szeretném tisztázni a dolgot. Elméletileg azért haragszik merthogy nyomulok (bár ez az én szemszögemből az lett volna hogy a kedvére teszek és rásegítek az ismerkedésre [elhívtam sétálni]), viszont nem tudom hogy ilyen egyszerű e a dolog h megírom neki;

"Szia,tudom a múltkor nagyon elcsesztem, és szeretném letisztázni. Szóval bocs azért ami történt visszaveszek,csak az utóbbi barátokat "könnyen kaptam" gyorsan (összebarátkoztunk) és gondolom ezért történhetett az incidens. Dióhéjban: sajnálom a történteket. Ha ez javít valamit a "művemen"/ helyzetemen."



2018. márc. 26. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki megharagszik és nem ír vissza azért, mert szerinte nyomulsz, akkor szerinted milyen hatást fogsz kiváltani, bármit is írsz? Szerintem még idegesebb lesz tőle, hogy mit nyomulsz még mindig.
2018. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem ártana tudni, hogy milyen barátról van itt szó? Mik a nemek? Nem értem... Vagy sima fiú-fiú barátság és csak én értem félre?
2018. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok de az a srác alapvetően barátságos és szeret barátkozni szóval nem hinném hogy vérig sértettem vagy hasonlók
2018. márc. 27. 00:04
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne írj neki. Találkozz vele "véletlen".
2018. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezek szerint te többet szeretnél mint barátság?
2018. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most ez részedről pasizás? És ő ezt észrevette és nemet mondott?


Vagy tényleg csak barátkozás?


Mert amúgy nem cseszted el, ha akarna tőled valamit, akkor ez nem lenne gond, hogy elhívtad sétálni. Semmi rosszat nem tettél, szerintem nincs mit tisztázni. Csak ő vagy épp most nem, vagy egyáltalán nem túl nyitott rád. De ettől nincs veled semmi gond. Nem lehetsz mindenkinek szimpi. Szerintem ne úgy éld meg, hogy elcseszted.


Ha tényleg csak barátkozás, akkor később még írhatsz neki. Hátha akkor épp tud rád figyelni jobban.

2018. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos valószínűleg azt hisz/tudja hogy te többet akarsz. Megfutamodott...
2018. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem barátkozás.
2018. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Száírtam minden megoldódott :)
2018. márc. 31. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!