Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még igazi...

Szerintetek van még igazi fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Én tényleg biztos voltam benne, hogy igen, erre egy nagyon jó barátom egyértelművé tette, hogy szerelmes belém úgyhogy kíváncsi vagyok a véleményetekre

2022. máj. 31. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem meleg fiú barátaim vannak, a heterok vonzodtak hozzám. Aztán amikor lett barátnőjuk, a féltékenység miatt elvágták velem a kapcsolatot.

De en is szeretnék hinni benne, hogy van. Szerintem a haversag működhet, de az ilyen bizalmas, legjobb barátság már veszélyes.

2022. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
Ha ribizli a csaj, akkor nem.
2022. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Még? Sose volt!
2022. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztos van. Annyi a titok, hogy minden reggel friss pékárút kell tenni az asztalra, amit majd el lehet csócsálgatni reggelire.
2022. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen létezik, de csak addig működik, amíg egyformán fontosak vagytok egymásnak.
2022. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
72%

Szia! Elég késő írom a válaszom, remélem nem zavarlak.

Persze, hogy van! Ezt mindenki maga dönti el, szerintem van.

Az egyetlen barátom (lány vagyok) aki igazán megért, az fiú

Nem érdekes, hogy miben, a lányoknak vannak külön dolgai, bajai, épp úgy, ahogy a fiúknak. Ez van. még általánosba 1.-be ő volt az első, akivel összenőttem, emlékszem.. mindig ültem a padon a többieket nézve akik nevettek, játszottak és sok barátjuk volt..én egyedül voltam..hiányzik!

Elment az osztályből még talán.. 4. előtt, 1 év eltelt úgy, hogy nem bírtam.. az, aki a legjobb barátnőm volt, és többen voltunk! Össz. 4-en bff-ek.. E V és G - én meg H (random betűk) V összeveszett velem a semmin..sose békültünk ki és mai napig el akar felejteni, de nem érdekes viszont G mindig is visszahúzódott volt, sose nőtt fel, ezt már bírni nem lehetett viszont E megértett épp úgy, mint a volt osztálytársam!

Emberek! NE HABOZZATOK! HA VAN EGY SZEMÉLY, AKÁR CSALÁDTAG, BARÁT, CHRUSS, MONDJÁTOK MEG NEKIK, HOGY IGAZÁN SZERETITEK! MERT HA MEGÉRDEMLIK A SZERETETET ŐK IS MINDIG SZERETNI FOGNAK!!!! <333333

2022. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!