Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretem a legjobb barátnő...

Nem szeretem a legjobb barátnőm pasiját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van a legjobb barátnőm akivel másodikos korunk óta vagyunk barátok.Jelenlegi párja nekem nagyon nem szimpi. Bekébzelt,arrógáns. Barátaival bunkó.Mindent halogat.Mondjam el a barátnőmnek hogy jobbat érdemel vagy hagyjam rá?

19/L



2022. jún. 1. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Csak feszültséget szül, nem venné jó néven. Majd megtanulja a saját bőrén, hogy milyen vele lenni.


Ha sok közös programot akar, mondd hogy nem szeretnél 3. kerék lenni. Egyébként meg nem kell látnod, se beszélned vele.

2022. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Ne avatkozz bele...
2022. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem is neked kell szeretned. Hagyd rá.
2022. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez sajna olyan hogy neki kell rájönnie. Egyébként tényleg hihetetlenül irritáló tud lenni az ilyesmi, de nem tudsz mit tenni.
2022. jún. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazuk van az előzőeknek, viszont a másik: ne légy rájuk féltékeny.
2022. jún. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha valami fontosat elhallgatsz, az hogy fér bele a barátságba? Szerintem mondd el kellően nyugodt helyen, amikor csak rád tud figyelni, pontosan egyszer, és soha többé ne hozd fel a témát. Utána már rá kell hagynod, hogy döntsön ahogy akar
2022. jún. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd rá. Én sem kedveltem/kedvelem soha a legjobb barátnőm pasijait, párjait. Mi már ráadásul 35 felettiek vagyunk, majdnem 30 éve barátnők. El szoktam neki mondani normális stílusban a véleményem, amikor kérdezi (a párjával kapcsolatos problémák esetén), nem volt még belőle sértődés soha.
2022. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!