Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ennyire nehéz megfelel...

Tényleg ennyire nehéz megfelelő barátokat találni, akikkel azonos a világnézetünk?

Figyelt kérdés

Bírom a barátaimat, de mégsem passzolunk össze teljesen, mert valamiért én vagyok az egyetlen a társaságból, aki élménykereső, felfedező személyiségtípus. Nem rajonganak az utazásért, én viszont mindenhová mennék. Nem vagyunk idősek (30 körül), nincs még senkinek sem gyereke, hogy ez akadályozzon meg abban, hogy időnként együtt elutazzunk valahova. Rosszul érzem magam, hogy én annyira vágynék külföldre egy kis kirándulásra, turistáskodásra, de nem tudok kivel elmenni. Sokszor FOM (fear of missing out) érzésem van, amiért elpocsékolom a fiatal éveimet arra, hogy Mo-n rohadjak, miközben fiatalon felfedezhetném a világot. Mikor máskor, ha nem most? Miért kellene megvárni, mire mindegyikünknek gyerekei lesznek? Nekik elég annyi, ha elmegyünk az itthoni fesztiválokra vagy a Balatonra... Az anyagi része sem akadály, mert nem Hawaii-ra vagy a Kanári szigetekre vágyom, hanem pl. Spanyolországba, Olaszországba.


Egyedül és idegenekkel nem szeretnék utazni, mert veszélyes lehet.


2022. jún. 5. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak útitárskereső közösségimédia-csoportok, előbb ismerkedj meg velük, és akkor már nem idegenként utaztok együtt.
2022. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!