Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot vihetnék...

Milyen ajándékot vihetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkozom egy barátnőmnel, akinek pár napja halt meg a nagypapája. Persze mondtam, hogy a velem való találkozás most nem fontos, hiába beszéltük meg már régebben, halasszuk el, de nem akarja. A lényeg: szeretnék vinni neki valami apró figyelmességet, ami kifejezi, hogy együttérzek vele. Mit illik ilyenkor? Csoki, virág, teljesen más? Ti minek örülnétek ilyen helyzetben, mi esne jól? Én is lány vagyok, ha ez számít, és huszonévesek vagyunk.

2022. jún. 9. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor férfiak körében nálunk haverok között inkább elmegyünk inni valahova, beszélgetünk, ilyesmi...szóval valami jó piát vinnék.
2022. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amint említettem, mi fiatal nők vagyunk. De azért köszönöm a válaszod.
2022. jún. 9. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
praktikusan a kedvenc dolgát, most erre mit válaszoljak? van olyan barátnőm, aki ha maga alatt van, egy forró csokira vágyik a kedvenc helyén és beszélgetni, van, akiről tudom, hogy akkor igazán nyugodt és elégedett, ha elmegyünk a tóhoz és kacsákat etetünk némán. legjobb barátnőm, amikor meghalt a nagypapám meg a nagymamám gyors egymásutánban, egyszerűen felhívott magukhoz, bevitt a szobájába, kezembe nyomta a macskáját (mert az a kedvenc állatom de sajátom akkor nem lehetett), és beszélgettünk az iskoláról, a kedvenc sorozatunk új részéről és a helyes szomszéd fiúról és nem forszírozta, hogy de most csakazértis beszélgessünk az érzéseimről. mert olyat amúgy nagyon nem szeretek illetve akkor már egy hete azzal csesztetett a rokonság, hogy mi az hogy én nem sírok, hogy képzelem. majd megszakadt a szívem, de sírni nem sírtam, nem szoktam, csak ha dühös vagyok. akkor pár órára úgy éreztem magam mint egy normális kamasz és nem mint egy lelketlen szörnyeteg.
2022. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Pia, vagy csoki... bár nekem mikor anyukám meghalt semmit sem akartam enni, de mindenki más de rá 1-2 héttel jól esett berugni. Akkor voltam 29 lány
2022. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 10. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!