Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom egy pedofilt...

A legjobb barátom egy pedofiltol akar kapcsolatot. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátom 16L, a pali 25 aki erdekli

Rendőrseget nem tudom bevonni mert mind a 3an kulon orszagban vagyunk.

Egyszerűen nem tudja felfogni hogy mi a baj ezzel, egyszerre undorodok es megremiszt ez a helyzet. Imádom őt de ha ezt így folytatja nekem az túl sok, amikor beszelt róla akkor is hányingerem lett.



2022. jún. 10. 02:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
77%
30 Milyen jó, hogy pszichológusok, párkapcsolati tanácsadók is vannak itt. Amúgy miből állítottad fel ezt a szakvéleményt?
2022. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
19%
#31 Nem kell ezt túlgondolni, figyelj én itt vagyok 20 évesen, nekem tetszenek még a 14 év alatti lányok is, nem tudom azthiszem te írtad, hogy nincs egészséges ember a földön, ez tök igaz, de attól még, hogy van egy betegséged nem kell a betegséged szerint élned, lásd én nem kezdek ki velük semmilyen formában sem, mert hiába vannak tinik, akik érettebbnek hiszik magukat, legbelül ugyanúgy csak éretlen, buta, formálható kamaszok maradnak és ha ezt egy 25 éves elméletileg felnőtt ember nem fogja fel, az vagy beteg, vagy hülye, vagy nem tudja kontrollálni magát, a nemi vágyait, ami egyébként elég veszélyes. Többet nem írok.
2022. jún. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
78%

30, igen, változik a világ.

És?

Jelenleg is rengeteg pár van 10 év vagy akár nagyobb korkülönbséggel. És szeretik egymást és jól érzik magukat együtt. Akkor ki mondja meg, hogy ez rossz?

2022. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Bro bevallja hogy pedofil 💀
2022. jún. 14. 13:34
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

34-es Mégis hogyan, azzal, hogy tetszik neki egy 16 éves? Ha meg azt mondja, hogy pedofil vagyok, akkor a barátnőd is futva menekülne!

16 éves lány nemileg érett, pont úgy néz ki, mint egy felnőtt nő, csak fiatal. Nem mondom, hogy nem lehet a naívságát kihasználni, de annyi eszének kellene lennie, hogy nem küld magáról képeket, nem beszél idegennel szexről.

2022. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

14, az szép:D

Már korábban írtam, a sztoriban nem az a baj, hogy az egyik 16 a másik 25, hanem az, hogy az alapján amit írsz, a csávó egy tirpák:D


Ráadásul fogalmatlan, hiszen ha pedo lenne, nem érdekelné a 16 éves lány, mert (hogy egy klasszikus idézzek) "túúúúúúúúl öreg" :D

A 16 évesek inkább az efebofilok területe, bár mivel ők a serdülőkorúakra gerjednek, egy 16 éves meg már lassan kész felnőtt, így igazából nekik sem annyira téma.


A csávó vszeg inkább a naivságot, a könnyen irányíthatóságot kedveli a barátnődben. Mert lássuk be, a legtöbb 16 éves lány könnyen manipulálható, ha megtalálod a megfelelő pontokat.

De igazából még ezzel sem lenne gond, ha a csávó egy értelmes, jószándékú srác lenne. De ezt igazából innen tényleg nehézkes megítélni.

2022. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
32-esre gondoltam
2022. jún. 14. 14:15
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

37, ja pff

És akkor mi van, ha bevallja? Legalább ismeri saját magát. Ez több, mint amit sokan el tudnak mondani magukról. És semmi törvénybe ütközőt nem tesz.

Az a gyanúm, hogy hamarabb hozol ítéletet emberek felett, mint kéne. De majd meglátjuk te mit teszel, ha olyanra vágysz, amire nem lenne szabad. De gondolom olyan soha nem fog előfordulni, giaz?:D

2022. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
#33 A 14 meg a 40 is szeretheti egymást, akkor az most jó? Ki mondja meg, hogy ez rossz, hisz legális és orvosilag nem betegség!? Egy 25 éves meg egy 16 éves NEM egy korosztály, jó talán nem annyira durva, mint az előbbi, az igaz, de akkor is, egy 25 éves felnőtt ember keresgessen csak a saját korosztályában és hagyja békén a tiniket. Amit meg írsz, hogy boldog kapcsolatban élnek, igen, tényleg, nagyon sok nő él a kontrolmániás pasijával együtt több tíz éve, persze külső szemmel lehet boldog családnak tűnnek... Gondoltál már arra, hogy ezek a kapcsolatok is hasonlóak lehetnek? Ez vagy az, én ezt soha nem fogom helyeselni, teszek arra, hogy akkor régen mi volt a helyes, mikor a lányok nagyjából semmibe se voltak véve, azok az évek aztán hűde nagyon jó évek voltak, mondhatom.
2022. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
82%

Öhm... hogy jönnek ide a kontrollmániások? Korkülönbségről írtam.

Szüleim között is 9 év van, egy barátom is 27 évesen egy 39 évessel van együtt...

Sok lány keres manapság magánál idősebb pasit, főleg a tizenévesek között egyszerűen azért, mert a mai fiúk (a lányok elmondása szerint) rettentően éretlenek a korosztályukban.


Ne akarjunk már úgy tenni, mintha ez az egész csak és kizárólag a pasiról szólna. A kérdésbne is le van írva: a lány akar kapcsolatot a pasival. Ez ugyanúgy a csaj döntése is, mint a pasié.

2022. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!