Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom egy pedofilt...

A legjobb barátom egy pedofiltol akar kapcsolatot. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátom 16L, a pali 25 aki erdekli

Rendőrseget nem tudom bevonni mert mind a 3an kulon orszagban vagyunk.

Egyszerűen nem tudja felfogni hogy mi a baj ezzel, egyszerre undorodok es megremiszt ez a helyzet. Imádom őt de ha ezt így folytatja nekem az túl sok, amikor beszelt róla akkor is hányingerem lett.



2022. jún. 10. 02:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
51%
#40 Sehol nem írtam, hogy a pasiról szól, attól még, hogy a lány is akarja a kapcsolatot, még nem jelenti, hogy a pasi nem lehet kontrollmániás. És úgy jött ide kérem szépen, hogy te írtad, hogy boldogan élnek, igen, ez az, amit te látsz, csak tudod amit látsz nem mindig egyezik a valósággal.
2022. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
15%

Ja és nem mindegy, hogy a szüleid 14 meg 23 évesen jöttek össze, vagy 24 meg 33, az utóbbi konkrétan ugyanaz a korosztály, az előbbi nem. Nem ítélem el a nagy korkülönbséget, nem vagyok prűd, de egy gyerek/kamasz csak egy gyerek/kamasz, nem egy felnőtt ember mellett a helye.


Jaaaa ééés, várjál! Abból is látszik amúgy mennyire éretlenek ezek a kis 16 évesek, hogy olyasmiket mondanak, amiket te is írtál. Mit is írtál? Hogy a fiúk éretlenek. Csak hogy ezek a buta kislányok nem fogják fel, hogy nem csak az éretlen kisfiú létezik, meg az érett idősebb férfi(Itt jön az, hogy egy gészséges, érett férfi NEM kezd ki egy tinivel).

2022. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
53%

Aha, értem.

Szóval te jobban ismered a szüleimet, meg a legjobb barátomat, mint én, tuti romlott és kontrolmániás a kapcsolatuk, hiszen nagy a korkülönbség köztük. Oké, köszi, jó tudni.

2022. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
50%
#43 Marhára nem ezt írtam, de mindegy.
2022. jún. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te szerencse csomag barátnő ??


Józsi bácsi / 25 ( kopasz, trottyos, fogatlan) a mamahotelből.

2022. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
mad? 💀
2022. júl. 4. 00:27
 47/50 gabor49 ***** válasza:
ne is vond be a rendőrséget mert kirohognek ez nem pedofilia a lány betoltotte a 14 et
2022. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
bolond vagy
2022. aug. 28. 11:42
 49/50 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ennyi kommentár után megtaláltad a válaszodat??

Legalább volt egy kis értelmes vita ezzekel kérdésekell az baj hogy morális nehéz behatárolni mi helyes nálad mert nem is mérjük velejéig a barátod vagy 16-os csajt embertől függ hogy milyen nincs két egy forma ember nem mindenki rosz csak tegyem hozzá

Tip ne takarítás más udvarán ha sajátos úszik szarban kinek nem inge...

Nekem úgy tűnik nem vagy elég tapasztalt de ha már van saját véleményed........... Stb....

2022. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Válaszom megtaláltam. Többségnek igaza volt, túlgondoltam, túlstresszeltem és nem az én dolgom. Csináljon amit szeretne, hiszen nem rám tartozik
2022. aug. 29. 23:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!