Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel kb egy éve járunk össze. Nagyon jófej, aranyos, vicces, stb, ezzel nincs is baj. Azonban nagyon különbözik a személyiségünk, és annyit beszél, hogy az nem igaz. Nem áll meg soha egy másodpercre sem. Ha 3 órát vagyunk ott, akkor 3 órán keresztül mondja megállás nélkül. Amikor eljövök tőlük, rendesen le vagyok fáradva fizikailag és szellemileg is. A gyerekek miatt járunk össze, de ők is nagyon különböző személyiségek, nem jönnek ki egymással. Szeretném finoman megszakítani vele a kapcsolatot, mert nem tudom elképzelni, hogy még egyszer ezt végig kelljen hallgatnom. Egyszerűen megőrülök tőle. Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom megbántani, de nem akarok többet odamenni...
2022. jún. 14. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, tényleg nem bántásból, de annyira nem értem az ilyen kérdéseket. Felnőtt ember vagy, nem kamasz. Biztosan nem ez az első olyan eset az életedben, amikor valaki társasága terhes volt.

Ha nem akarsz többet odamenni, nem kell. Ha áthív, mindig mondd, hogy nem érsz rá. Hogy miért? Mert más dolgod van/fáradt vagy/rosszul aludt a gyerek mit tudom én. Nagyon hamar le fog neki esni. Ha egy minimális intelligencia is szorult belé, a második vagy harmadik visszautasított program után rá fog jönni, hogy ez felejtős, és nem fog tovább nyomulni.

Magyarázkodnod nem kell.

2022. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!