Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban érezzék magukat az emberek a társoságomban?

Figyelt kérdés
Milyen típusú emberek társaságát kedveled és mi az ami taszít?

2022. jún. 15. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hozzám hasonlók vonzanak, a többiek zömében untatnak vagy feszélyeznek. Ettől még semmi bajom velük, de az ember nem lesz mindenkivel barát.


Én azt szeretem, ha valaki nem játssza az agyát és el tudja engedni magát mellettem.


Találd meg a saját köreidet, nincs neked szükséged arra, hogy feladatnak fogd fel a baráti státszt. Nyugi, ha passzoltok, az lesz a legjobb, ha magadat adod.

2022. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szórakoztató, könnyen kommunikálókat szeretem, akik derűsek. A szorongó rossz kedvűek lehúznak csak.
2022. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Laza, vicces, közvetlen, segítőkész.
2022. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Legyél figyelmes és kedves.

Az emberek szeretnek a figyelem középpontjában díszelegni és napfürdőt venni.Kivéve a szociális fóbiások meg az antiszociálisak :)

De a többség szereti ha érdeklődnek irántuk, esetleg dicsérik is. Ettől aztán elkezd úgy dagadni a májuk, hogy kicsattannak az örömtől!

2022. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es


Nem mindenki egy feltűnési viszketeg nem normális, így nem csak a fôbiások meg az antiszocok nem szeretik ext :)

2022. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Örülj nekik, amikor találkoztok.
2022. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!