Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudják elfogadni a...

Miért nem tudják elfogadni a barátok ha változom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal, 30-as éveim közepén járó férfi vagyok.


Eddig átlagosan néztem ki ,nem volt semmi extrém a kinézetemben csak egy régi apró tetoválás, nem nagyon foglalkoztam a külsőségekkel.


Viszont nem tetszett ez a régi tetkó és elmentem felújítatni pár évvel ezelőtt. Azóta elég sok tetoválást csináltattam főleg a karomra és lövettem egy piercinget is valamint elkezdtem fiatalosabban öltözködni, ékszereket hordani.


A barátaim szerint kapuzárási pánikom van és páran meg is szóltak hogy minek kellett ez a sok változás, biztos a nők miatt. Részben van benne igazság, de főleg magam miatt változtam meg mert amikor tükörbe néztem nem tetszett amit látok. Elkezdtem eljárni edzeni is, ami már látszik.


Megmondtam nekik hogy nekem ez tetszik és ennyi, nincs mögötte semmilyen különös indok, ennek ellenére úgy vettem észre, hogy távolságtartóbbak lettek velem, kivéve pár régebbi barátot.


Ami furcsa hogy a felszínes ismerősök még meg is dícsértek, hogy milyen jó tetkó, és milyen jól nézek ki mostanában.


Szerintetek miért nem tudják elfogadni az emberek ha valaki változik?

Talán irígyek vagy csak hülyének néznek, hogy ennyi idősen már nem fogok ugyanúgy kinézni életem végéig??


2022. jún. 15. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok. Ne foglalkozz velük! Inkább jobb egyedül, mint kamu g*cik között lenni, időt pazarolni.
2022. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én 29 évesen lövettem piercinget és varrtak nekem tetkót, nem érdekel mások véleménye, én örök fiatal maradok.

2022. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is megtapasztaltam azt, amiről írtál.

Amúgy sokan nincsenek tisztában a barát fogalmával.

Keverik a haversággal. Az igazi barát az maximum 1-2 ember, a többi érdekember, haver.

Ezért van az, amikor fejlődni szeretnél, akkor elkopnak.


Volt, mikor az egyik ember mondta nekem, hogy 10 barátja van.

Mondtam neki egy példát:

Tesztelés képen hazudd azt:

- meleg lettem,

- a tanulás fontos lett számomra, hogy mentálisan fejlődjek,

- nem fogok inni alkoholt,

- vegetáriánus lettem,

- templomba járó is leszek, mert szimpatikus számomra a keresztény vallás.


Hirtelen egy barátja sem lett a tízből.

Ennyire felszínes, érdek az emberek nagy része.

2022. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos én is így gondoltam, hogy most kiderült ki is igazából a barátom...
2022. jún. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!