Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » En vagyok rossz ember, hogy...

En vagyok rossz ember, hogy ezek zavarnak?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb baratnom, igazabol 4-5 ev van kozottunk, es o az idosebb…Kb masfel eve vagyunk ilyen hu de joban.

Viszont nem tehetek rola, hogy idegesit. Barmit csinalok, neki is kell. Csinaltattam egy arany keretes szemuveget, erre o is, levagattam a hajam, utana pedig o is. Sorolhatnam mennyi ilyen dolog volt mar… elkezdtem edzoterembe jarni, par hettel kesobb jott velem o is parszor, en semmit nem pakoltam ki a social mediara, o pedig minden egyes alkalommal 20 percet pozolassal toltott. Es az is rosszul esik, hogy tole kerdezgetik folyamatosan, hogy milyen volt az edzes, mit csinalt stb stb. Amikor en rengeteg penzt es tenyleges energiat fektettem bele, leadtam 10kgt is.

Ha esetleg kozos kepet tennenk ki, nem hulyeskedek, direkt azt valasztja, amelyiken en elonytelenul nezek ki. De ezt meg is mondta. A szajat legalabb 3mmel vastagabban huzza ki, es mutogatja a regi kepeit, hogy milyen furi, hogy ennyit nott a szaja😂


Persze amikor szovahozok valamit, megy a hiszti es a csapkodas, hogy neki milyen erzekeny a lelke, es en hogy merek ilyet felhozni.

Rengeteg penzt keres, mert apuciek beinteztek valahova, es meg pofatlanul keri tovabbra is a penzt a szuleitol. Autot is kapott milliokert… en a toredeket keresem, megis sokkal tobb elmenyt megtudok valositani, mint o.


De egyebkent az nyugtat, hogy tudom hogy jobb ember vagyok nala, hozzam pl egy szorakozohelyen sokan jonnek oda, hogy milyen csinos vagyok, es hogy a kisugarzasom is valami bomba🤪 es ilyenkor jon az, hogx baratnom azt mondja, hogy hozza azert nem jon oda senki, mert tul szep, es hogy ugyis tudjak hogy semmi eselyuk nala. Ilyenkor csak mosolygok egyet. Es hazaig siras van, ha nem smarolt legalabb 2 sraccal egy buliban. Ha kell, eroszakkal megy oda valakihez a buli vegen.


Visszaterve… igen, nagyon idegesit, hogy ilyen. Elmeselek egy sztorit, ami velem tortent,es kozbe vag, hogy vele is volt mar ilyen, es elmeseli o is. Kozben en meg a sztorim felenel sem jarok, de mar eselytelen is, hogy en ezt valaha folytatni is tudnam….

Zavar, hogy ilyen, de “tul erzekeny” ahhoz, hogy en mondjak neki barmit is.

Egy tarsasagban vagyunk, tobbiek is hasonloan velekednek rola, de nem tudunk mit csinalni igazabol.



#önzőség #Átgázolmindenen
2022. jún. 26. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől a legjobb barátnőd tulajdonképpen?
2022. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy lesz valaki a legjobb barátod akit ki nem állhatsz?
2022. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy nehez idoszak hozott minket ossze, es mivel egy barati tarsasagban vagyunk, igy nem is magyon tudok kiszakadni belole
2022. jún. 26. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő inkább rivális.

Barát az, akitől elfogadsz bármit, nem szurkál, piszkál, hanem segít mindenben szívesen.

2022. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Huh, kérdező, nekem te sem vagy valami szimpatikus a leírtak alapján. Sorry not sorry. Ez van.

Azért őt kérdezik az edzőtermes ügyekről, mert ő pakol ki mindent. Honnan kellene tudnia az embereknek, hogy te is jársz edzőterembe, ha állításod szerint, nem körtölüd világgá?

"Rengeteg penzt keres, mert apuciek beinteztek valahova, es meg pofatlanul keri tovabbra is a penzt a szuleitol. Autot is kapott milliokert…"

Ehhez neked semmi közöd. Neked jól esne, ha ő meg a hátad mögött olyanokat mondana rólad, hogy te mennyire keveset keresel? (Hozzá képest értem, nyilván nem tudom mennyit keresel, és nem is szeretném.).

"De egyebkent az nyugtat, hogy tudom hogy jobb ember vagyok nala, hozzam pl egy szorakozohelyen sokan jonnek oda, hogy milyen csinos vagyok, es hogy a kisugarzasom is valami bomba🤪"

Ezt meg honnan veszed? Jó test, szépség ≠ jó személyiség, jó ember.

Amúgy meg te semmivel nem vagy jobb, hogyha random idegeneknek elpletykálod, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele, hogy mi bajod van.

2022. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyebkent sokuktol megkaptam mar, hogy bennem azt latja. Ami eleg erdekes. Hiszen o karcsu, havonta jar fodraszhoz, hosszu kormei es mupillai is vannak. Kozmetikushoz, szoliba, mindenhova elmegy, csakhogy “jobban erezze magat a borebe”. Hetente vasarolgatja a ruhakat amiket fel sem vesz, mindenki latja, hogy o a csinos baratno. Vagyis aki 0-24 azzal van elfoglalva hogy jol nezzen ki(inkabb mondom igy). En kozelsem ilyen vagyok, es kettonket nem is lehetne osszemerni, megis ezzel van elfoglalva.

Nekem pl most ebben a honapban nem volt penzem megvenni a kondiberletet, amint elmondtam neki, hogy nem fogom birni megvenni, mondta hogy jo hogy szovahoztam, elmehetnenk neki megvenni, hogy maskor ne kelljen ezzel bajlodni. Elmentunk,megvettuk neki, es ebben a honapban egyszer sem tette be a labat. Megprobaltam akkormar elkerni tole, hogy legalabb heti 1x eltudjak menni, de azt mondta, hogyha megyek en is, akkor jonne o is. Ergo inkabb semelyikunk nem ment🙃

2022. jún. 26. 11:56
 7/11 A kérdező kommentje:

Huuha latom nem erted.

Attolmeg, mert nem pakolgattam ki a seggem az edzoterembol, sokan tudtak, hogy en is jarok, es az a -10kg is meglatszik. Itt a kisvarosban, ahol mi elunk, mindenki mindenkivel tartja a kapcsolatot. Kb


Az, hogy elohoztam az anyagi hatteret, arra akartam utalni, hogy henceg ezzel, es elvezi, hogy neki tobb adatik meg, mint pl a tarsasag tobbi tagjanak. Nem csak engem zavar, hogy mindent tulzasba visz. Pl ha en vegre talalok magamnak egy tokjo rovidnadragot, akkor o nagy hisztizve megvesz kettot. Aztan pedig megy a hiszti, mert nem is tetszik neki, de muszaj volt vennie valamit.

Es sem azt, hogy szep vagyok, sem azt, hogy jo a testem nem mondtam. Csinos barki lehet, plane ha jo a kisugarzasa. Es ez valoban igy van, jo a beszelokem, es eleg kozvetlen vagyok azzal aki szimpatikus.

Es mint mondtam, probalok vele beszelni ezekrol, es nem is csak en, de mintha a falnak beszelnenk.

2022. jún. 26. 12:07
 8/11 anonim ***** válasza:
De, most már értem. Mit vársz, mit mondjunk? A kérdésed az volt, hogy "En vagyok rossz ember, hogy ezek zavarnak?" Én meg írtam, hogy nem azért vagy rossz ember, mert zavarnak, hanem, mert téveszméid vannak. Ezt nem fogadtad valami jól, így látszik, hogy csak a jó válaszokra vagy nyitott, miszerint te nem vagy rossz ember, neked van igazad, ő a rossz, ő a hülye. Ilyen nem érkezett. Mi a kérdés?
2022. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem fogadtam rosszul, vagyis en igy gondolom. Engem nehezen lehet kihozni a sodrombol. Szerintem ertheto is miert.

Engem csak zavar, hogy ekkora fordulatot vett, amiota baratnok vagyunk. Kulso szemmel pedig erdekel, hogy masok hogyan latjak, vagy valaki tenyleg elo tud drukkolni valamivel,ami segithet nekunk.

2022. jún. 26. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd figyelemhiányos és azért ilyen amilyen.



Írtad, hogy egy nehéz időszak hozott titeket össze. Szerintem akkor történt vele egy nagy drasztikus törés, ami hatására ilyen lett.


Nem tudom mi történt vele, de lehet ott kéne keresni a viselkedésének a kiváltó okát.

2022. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!