Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » En vagyok rossz ember, hogy...

En vagyok rossz ember, hogy ezek zavarnak?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb baratnom, igazabol 4-5 ev van kozottunk, es o az idosebb…Kb masfel eve vagyunk ilyen hu de joban.

Viszont nem tehetek rola, hogy idegesit. Barmit csinalok, neki is kell. Csinaltattam egy arany keretes szemuveget, erre o is, levagattam a hajam, utana pedig o is. Sorolhatnam mennyi ilyen dolog volt mar… elkezdtem edzoterembe jarni, par hettel kesobb jott velem o is parszor, en semmit nem pakoltam ki a social mediara, o pedig minden egyes alkalommal 20 percet pozolassal toltott. Es az is rosszul esik, hogy tole kerdezgetik folyamatosan, hogy milyen volt az edzes, mit csinalt stb stb. Amikor en rengeteg penzt es tenyleges energiat fektettem bele, leadtam 10kgt is.

Ha esetleg kozos kepet tennenk ki, nem hulyeskedek, direkt azt valasztja, amelyiken en elonytelenul nezek ki. De ezt meg is mondta. A szajat legalabb 3mmel vastagabban huzza ki, es mutogatja a regi kepeit, hogy milyen furi, hogy ennyit nott a szaja😂


Persze amikor szovahozok valamit, megy a hiszti es a csapkodas, hogy neki milyen erzekeny a lelke, es en hogy merek ilyet felhozni.

Rengeteg penzt keres, mert apuciek beinteztek valahova, es meg pofatlanul keri tovabbra is a penzt a szuleitol. Autot is kapott milliokert… en a toredeket keresem, megis sokkal tobb elmenyt megtudok valositani, mint o.


De egyebkent az nyugtat, hogy tudom hogy jobb ember vagyok nala, hozzam pl egy szorakozohelyen sokan jonnek oda, hogy milyen csinos vagyok, es hogy a kisugarzasom is valami bomba🤪 es ilyenkor jon az, hogx baratnom azt mondja, hogy hozza azert nem jon oda senki, mert tul szep, es hogy ugyis tudjak hogy semmi eselyuk nala. Ilyenkor csak mosolygok egyet. Es hazaig siras van, ha nem smarolt legalabb 2 sraccal egy buliban. Ha kell, eroszakkal megy oda valakihez a buli vegen.


Visszaterve… igen, nagyon idegesit, hogy ilyen. Elmeselek egy sztorit, ami velem tortent,es kozbe vag, hogy vele is volt mar ilyen, es elmeseli o is. Kozben en meg a sztorim felenel sem jarok, de mar eselytelen is, hogy en ezt valaha folytatni is tudnam….

Zavar, hogy ilyen, de “tul erzekeny” ahhoz, hogy en mondjak neki barmit is.

Egy tarsasagban vagyunk, tobbiek is hasonloan velekednek rola, de nem tudunk mit csinalni igazabol.



#önzőség #Átgázolmindenen
2022. jún. 26. 11:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, de azt a problemat mar megoldottuk.

A tarsasagunk akkor bomlott szet egy veszekedes miatt, mi maradtunk egymasnak ketten. Szepen lassan en epitettem vissza a tarsasagot, o semmit nem tett ennek erdekeben. O csak magara figyelt, meg velem veszekedett, hogy jok vagyunk igy ketten. Iden marciusban teljesen visszatert a csapat egytol-egyig.

Egyebkent mindezek elott egy visszahuzodo szemelyiseg volt, vele mindig csak egyel tobben voltunk, nem nagyon szallt be a beszelgetesekbe. Most meg rola szol minden.

Lehet hibas vagyok abban, hogy probaltam neki egy egeszsegesebb szemelyiseget kialakitani azzal, hogy biztattam. De ugy nez ki ezt is tulzasba tudja vinni.

2022. jún. 26. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!