Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok mondani a 2022-es...

Tudnátok mondani a 2022-es nyárra nem csak nekem, hanem mindenkinek bulizásoz, ottalvóshoz, táborokhoz mondani vicceket, poénokat, akár vicces muris történeteket, kitalált meséket, szabadtéri játékokat, mulatságokat, szórakozásokat vagy ötleteket ??

Figyelt kérdés
Előre köszönöm mindenkinek! Mindenki írhat, minden jöhet!! <33

2022. júl. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem mindegy, hol, mikor, milyen környezetben adsz elő poénokat, - ezért kérem, hogy gondold meg, mikor adod elő az alábbit, - ha sort kerítesz erre majd egyáltalán:


A férj pár napos kiküldetésre utazik, - megérkezik a külföldi szálláshelyre, becsekkol, berendezkedik, majd egy levegővel fel is hívja a feleségét a szállodából:

"Szia Szerelmem! Ágyban vagy már?"

Mire a feleség - eléggé lényegre törően:

"Ühümmm!"


***saját*** :)

2022. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy időt szántál rám! Igazán kedves ember vagy! Használom is majd ez a poént. :) Köszi!

Mondd, neked van bármivel bármi gondod? Esetleg beszélgethetnénk! Úgy barátok ként Unatkozok.hu :(

2022. júl. 6. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

- Miért mászik fel a szőke prosti a villanyoszlopra?

- ???

- Azért, hogy megbassza az áram.

2022. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1.köcsög-te népművészeti cserepedény

2.két dolgot kell tudnod rólam az egyik hogy nem szeretem ha hozzám szólsz kávé előtt a másik pedig hogy nem kávézom


ezek inkább beszóások de szerintem viccesnek viccesek

2022. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!