Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek gyermekkorában nem...

Akinek gyermekkorában nem voltak barátai, felnőttként lehetnek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Szerencsével extroveltáltak felkarolják. Az extrok mindenkire nyitottak.

Ha peche van, akkor drogos stb tarsaságok fogadják be. Ők is mindenkire főleg elesettebbekre nyitottak mivel ők is azok.


Ritka az ha vki 180 at fordul


A legélénkebb ovisakbol lesznek a legélenkebb felnottek, a sarokbanulősekbol a sarokbanülős felnottek, az oviscsopi krémje lesz felnove az osztályok krémje, az ovisok megmondója lesz a felnőttek megmondóembere, a kis mimozábol munkahelyen is áldozat lesz es igy tovább.

2022. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem lehet mindenkinek barátja, minden más és más a sorsa, ennyi.
2022. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem gyerekként nehezen ment a barátkozás, nagyon sok gátlásom volt. Úgy 18-19 éves koromban ez megváltozott, azóta simán megy a barátkozás
2022. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

"A legélénkebb ovisakbol lesznek a legélenkebb felnottek, a sarokbanulősekbol a sarokbanülős felnottek, az oviscsopi krémje lesz felnove az osztályok krémje, az ovisok megmondója lesz a felnőttek megmondóembere, a kis mimozábol munkahelyen is áldozat lesz es igy tovább."

Ez úgy hülyeség, ahogy van. Én is csöndes vagyok általában, de ettől függetlenül én nem vagyok kis csicska és megmondom a véleményem bármikor bárkinek a munkahelyen, vagy bárhol, akár az utcán is. Én ismerek nagy extrovertáltakat, de mind kétszínű tetű, szemembe vigyorognak, a hátam mögött meg hánynak, szóval, f@szság az állításod. 😂😂

2022. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nezzuk nagyobb korban ugyanugy vannak az osztályban q nagy hanguak, az áldozatok, meg a krém, mindezek munkahelyen is detto. Ha tetszik ha nem, nem konnyu felülirni azt aki voltal. Csupám mert az egesz szemelyiseged alapja az a gyerekkor sajnos. Arra epult rá évek alatt a többi idegpalya. Az a mag. A gyökere mindennek.
2022. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Aki 2 szinunek gondolja az embereket sajnos az is egy téves beidegződes világnézet. Felnőtten szinte már csak önigazolások mennek.
2022. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekként voltak barátaim, középben változtak meg a dolgok. Onnan egyre kevesebb lett, ma már nem vallok senkit barátnak.
2022. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor soha sem lesznek már barátaim? Én nyitott lennék rá, csak a magyar társadalom engem nem szeret. Ezért nem is próbálkozom. Elfogok költözni külföldre. Nem vagyok se introvertált, se extrovertált. A kettő között vagyok.
2022. júl. 6. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

#6

Tanulj meg helyesen írni, okoskodás helyett. 😉

2022. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!