Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Meg mondjam, hogy...

Mit tegyek? Meg mondjam, hogy zavar engem?

Figyelt kérdés

Egy táborban vagyok, barátnőimmel, akikkel tavaly is voltunk ugyanebbe a táborba, és eddig az egyikkel csak 3, a másikkal pedig 8 napot töltöttem összesen, egész életem során

Tavaly találkoztam egy fiúval és azóta mindennap rá gondolok. Sajnos nem találkoztunk tavaly óta, de jövő héten lenne rá lehetőségem, hogy találkozzak vele. De. Egy lány döntésén múlik, hogy találkozhatok e vele, vagy nem. Ez önkénteskedés formájában. Ha engedi az önkénteskedést, akkor találkozhatok vele, ha nem engedi, akkor lehet, hogy többet nem talizhatok vele. És hát nem engedte. Ezért én rohadt szomorú voltam, egész nap bent voltam a szobába. És most jön képbe a két barátnő. Elkezdtek rám haragudni, mert hogy miért durcizok, meg hogy ők TUDJÁK hogy arra a lányra haragszok, de amúgy nem, semmi bajom vele. És ők izélnek velem, hogy én hazudok, mert ők ismernek engem(megjegyzem: 3, és 8 nap alatt). Pedig én nem hazudok. És még ők vannak megsértődve. Pedig a fiúval olyan jóba voltunk, szerintem ő is így érzett, mint én. Mit tegyek?



2022. júl. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha a fiú is így gondolna rád, már kapcsolatba lépett volna veled. Nem akar tőled semmit és tényleg teljesen feleslegesen vonulsz el durcizni, ennyi erővel otthon is maradhattál volna...
2022. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
A nevét nem tudod? Jelöld be Facebookon? Miért csak ott tudtok találkozni? Gyerekes dolog bevagni a durcit
2022. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem vágtam be a durcit, csak ők hiszik azt. Én csak szimplán szomorú vagyok. A szívem ezer szilánk darabra tört. A srác meg félénk, de látszott a szemén, hogy szeret. És nem mert kezdeményezni
2022. júl. 6. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél meg mindent a célod elérése érdekében. Érd el, hogy ne csak a táborban találkozhassatok, hanem bárhol máshol is. Legyetek sokkal talpraesettebbek, életképesebbek mindketten, de vedd figyelembe, hogy a fiú sajnos nem viszonozza az érzéseidet.
2022. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!