Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnál ha egy barátod...

Mit szólnál ha egy barátod behozna a baráti társaságotokba egy 3 évvel fiatalabb lányt?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, és soha nem is volt számomra.
2022. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

? :D


Azt, hogy nahát, még egy barátom kavar korabeli csajjal. Én 10+ évvel fiatalabb lányt hoztam be legutóbb is.

33F

2022. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit?XD Mit kéne mondjak? Attól mert barátom lehetnek barátai, nem csak én vagyok neki. Tanuld meg kislány hogy ilyen viselkedéssel csak taszítod magadtól.
2022. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3 évet le se szarok, ne csináljunk már úgy, mintha 15 évesek lennénk. A baráti körömben a legidősebb és a legfiatalabb között 10 év van, én meg pont a kettőjük között vagyok korban. Nem érződik a különbség, mind huszonévesek vagyunk.


Tiszta röhej, hogy 3 nyamvadt éven pörögtök. Nem tudom, melyik generáció nevelte belétek ezt a szintű számmániát, de szar ötlet volt.

2022. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáim között a legidősebb jövőre megy nyugdíjba, a legfiatalabb huszonéves, én 37 vagyok, és szervezünk munkán kívüli közös programot is, van egy pizzázó-söröző a közelben, ahova be szoktunk ülni időnként munka után, szóval ilyen haveri társaság hangulat van nálunk, és senkit nem zavar a korkülönbség, vannak közös témák. Felnőtt emberek vagyunk. Persze, a bölcsiben fura lett volna 3 év korkülönbség a csoportban.
2022. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak van barátnője neked meg nem. Szerezz te is barátnőt és nem leszel irigy!
2022. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!