Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az ha valaki jobban...

Miért van az ha valaki jobban érzi magàt nem jelentkezik a màsiknak? Ilyen az érdek baràt?

Figyelt kérdés
Elutazott,nem akartam zavarni de ráírtam kívàncsisàgból,hogy fog reagàlni.Írt pàr sort jól érzi magàt,hol voltak meg írta kifàradt holnap jelentkezik,de szerintem nem fog.Fàradsàgra hivatkozott meg hogy megy aludni de online van.Amikor itthon van mindig jelentkezik,küldözget valamiket,munkahelyi vacsoràról,ha hazautazott onnan is mindig írt,gondolom akkor rosszul érezte magàt.Most magàtól nem írt volna két sort sem,nem hogy érdeklődjön.
2022. júl. 12. 00:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ideje gyanakszok rà,olyankor keres,hív,ír ha nincs programja,magànyos,unatkozik.Múltkor ígért egy talàlkozót de simàn ràszervezett màssal.
2022. júl. 12. 00:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, akik csak addig keresik a másikat, míg gond van, de ahogy sínre kerül, már nem is ismer. De ennyiből nem lehet megítélni, nem ismerjük a szokásait. Ha én elmennék két hétre nyaralni, senkinek se írnék közben, esetleg 3 nap után, hogy minden oké. Amúgy lehet, hogy ő is ilyen, pihenni akar. Hogy azt jelzi, online van, az semmit se jelent, csak be van kapcsolva a net, nekem állítólag akkor is zöld, ha ki is vagyok jelentkezve Messengerből.
2022. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a realis hozzaszolast.Igen igazad van nem lehet megitelni mi csak fel eve baratkozunk intenzivebben.Vannak neki melypontos idoszakai eleg gyakran.Meg van par aprobb megnyilvanulasa ami elgondolkodtato.Majd jobban figyelek es ha valami szamomra nem elfogadhato behuzom a feket.Pl.hatart szabok a talalkaknak.
2022. júl. 12. 00:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél év kevés. A legjobb barátomat akkor ismertem meg, mikor életem eddigi legsötétebb időszakában voltam, néha azt se tudtam, kinek és mit írok, bármikor elküldhetett volna "jobb" helyre, de szerencsére észrevette, hogy nem ilyen vagyok alapból, csak komoly gondjaim vannak és megzuhantam. Ehhez is több hónap kellett, mire ő észrevette és a segítségével kijöttem belőle. Én is bármikor ugrom, ha hívnak, de néha annyira leterhel az élet (csak sosem panaszkodom, így azt hiszik, nekem tiszta hepi az életem), hogy muszáj kicsit elvonulnom és mindent lekapcsolnom. Várd meg, míg hazajön, utána majd megbeszélitek.
2022. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es koszonom a hozzaszolast.Lehet ebben is valami de azert furcsa kicsit a viselkedese nem csak az ut miatt.Lehet leakar razni mikor neki olyan a kedve pedig kettonk kozul o az aki tobbet jelentkezik tehat nem vagyok tolakodo de ezek szerint amikor neki jo.Biztosan most jol van mert amikor negativ dolog van arrol szokott irni...meg ha epp uton is van.Probalok nem gondolkodni ezen es valtoztatok ha ugy latom serto ram nezve a viselkedese.
2022. júl. 12. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!