Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én reagálom túl ezt?

Csak én reagálom túl ezt?

Figyelt kérdés
Még mindig felbosszant, ha rágondolok és nagyon csalódott vagyok. Az egyik barátnőm épp nincs a toppon, mindenki szétszóródva él és megbeszéltünk egy skypetalálkozót. Ő kérte, hogy beszélgessünk, nyugtassuk meg. Lemondtam a programom estére, hogy tudjunk beszélgetni, erre fél órával előtte ír, hogy ő most kapott egy jó filmet(amit már látott), és hogy mostmár nincs kedve beszélgetni velünk, de úgy érezte, hogy meg kell nyugtassuk és ezért írt, mert mi mindig meg tud nyugtatni és ne haragudjunk, de nem jön a találkozóra, mert akkor nem tudná befejezni a filmet. Annyire rosszul esett, hogy majdnem elsírtam magam, csak arra vagyok jó, hogy őt nyugtatgassam ás lecserél egy filmre? Én reagálom túl? Ti hogy gondoljátok?

2022. júl. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ertheto a reakciod.Sajnos ez kicsit ugy jon ki mintha egy hasznalatos papirzsebkendo lenne a masik ha nincs ra szukseg eldobom.Ezek szerint minden az o kedve szerint kell hogy alakuljon.En is kisse banatos vagyok az egyik baratnom uton van es tegnap este rairtam valaszolt de azt irta majd ma ertekezunk.Nem igy lett...megertem ha sok a program nem is varok reszletes eszmecseret de ket szot irhatott volna magatol...multkor amikor iskola kirandulason volt es tortent kellemetlen eset irt az autobuszbol.Most amikor jol erzi magat- aminek orulok,ket szo erejeig megfeledkezik masrol.
2022. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki szétszórodva él, nincs a toppon, attol mit vársz?


Amikor rezignált, nem normalis depis valaki, vagy hullamokban többféle kedve van, azt sem tudja melyik percben mit akar es merre van arccal, ott valoban baj van, nem lehet elvárni.

2022. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kiegyensulyozott ember képes logisztikazni idopontokat tartani meg ilyenek.

Aki nincs magánál, az meg nem.

2022. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, jogos volt. A helyedben beszélnék vele/írnék neki nyugodtan, hogy ezt nem érezted fair-nek, lemondtátok a programjaitokat csak hogy vele tudjatok beszélni, ő meg semennyire nem tisztelt titeket. Ez rosszul esett és ezzel azt érte el, hogy a jövőben nem fogsz ilyenbe belemenni.


Ha ez rendszeres, állandó (arra vagytok neki, hogy jobb kedve legyen, egyébként szrik rátok), valószínűleg a barátságot is átgondolnám/lezárnám.

2022. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megértem az érzésed.


Pont múltkor tettem ki hasonló kérdést. Nekem egy ismerősöm akart velem közös programot, előre egy hétre szólt, úgy rendeztem az időmet, erre reggel írt, hogy "fontosabb programja akadt". Hát rohadjon meg.

2022. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!