Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire jók a jàtszmàzós kapcsola...

Mire jók a jàtszmàzós kapcsolatok?Vagy ez az ember koptatni akar?

Figyelt kérdés
Pl.kifejezi az igényét talàlkozni,utàna ha ràkérdezünk ígéri,lemondja.Ő javasol programot,de későn szól.Van amikor ír sűrűbben,most elment valahova,nem is jelentkezett.Pedig annyit bàtorítottam,hogy jó lesz az út.Sok aprósàg volt ami màr szemet szúrt de màshogy értelmeztem.Vagy az illető csak biztosítékot akar ne legyen program nélkül,pótlék kell neki.Ez most az utóbbi két hétben éleződött ki.
2022. júl. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű az hogy nem vagy számára prioritás. A magad érdekében kerüld inkább az ilyet, engedd el.


26/n

Szilvi

2022. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazad lehet.És még ő szokott prioritàsokról beszélni.Ha egy ideig prioritàs vagyok akkor gondolom nincs màs és ezért vannak a hullàmzàsok ami elég összezavaró.
2022. júl. 14. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet amikor problémàja van akkor szeret keresni.
2022. júl. 14. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Vpan egy ilyen ismerősöm, dettó ugyanilyeneket csinál. Én már elengedtem a dolgot. Ha rámír hogy találkozzunk akkor megírom hogy okè és utána fél évig nem hallok róla úgyse. Évek óta nem láttam:D
2022. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem biztos, hogy megjátszós, lehet, hogy simán csak lusta. Előfordul.

Nekem van egy "barátnőm", egy elvált nő, a gyerekei kéthetente az apjuknál vannak hétvégén. Nem egyszer fordult elő, hogy nagy lelkesen ajánlott valami programot, ahova elmehetnénk a szabad hétvégéjén, majd az utolsó pillanatban lemondta azzal, hogy inkább alszik. (Napszaktól függetlenül). Nem veszem magamra, nem ér annyit, inkább már nem is foglalkozom vele.

2022. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha van baja annyira nem lusta.De lehet ilyen az alaptermeszete vagy raun emberekre.
2022. júl. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!