Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Meg vagyok hívva egy buliba ma este az egyik barátommal megyek akivel már vagy 3-adjára próbáljuk összehozni a találkozót, de soha nem jött össze. És úgy tűnt ma össze jön. Viszont meghalt a bácsikám akit nem ismertem nagyon, de akkor sem illendő halál esetén buliba menni. Viszont attól félek ha le mondom az egészet, akkor úgy fog kijönni az egész, hogy találgatok mivel előző esetben is én mondtam le a találkozót azt is utolsó pillanatra. Alapból szeretnénk menni, de nem tudom mennyire elfogadott morálisan az, hogy jól érzem magam miközben éppen halál eset történt a családban.

2022. júl. 22. 19:07
 1/2 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, de az okot szerintem ha elmondod neki és már elöre mondod, hogy mikorra tegyétek át, valamint tényleg érdekled is, akkor megértö lesz. Én legalábbis megérteném, de más nevében nem beszélhetek.

Én sem tudnék elmenni bulizni.

Résztvétem.

2022. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én el tudok menni bulizni, ha jóformán nem is ismertem a tagot.
2022. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!