Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek természetes az,...

Szerintetek természetes az, hogy a legjobb barátnőm nem ír napokig? L

Figyelt kérdés
Egyetlen egy legjobb barátnőm van, de már rég azt tapasztalom, hogy elolvassa, amit írok, de napokig nem válaszol, vagy el se olvassa. Ha elolvassa, és ír, akkor nem válaszol rá, hanem azzal kezd, hogy "Szia szívem! Hogy vagy? Rég beszéltünk" Ilyenkor arra gondolok, hogy "Valamit esetleg reagálni nem kéne arra, amit írtam?" meg hogy "Nem miattam, hanem miattad nem beszéltünk". Vagy válaszol rá, de akkor már késő, ha pl segítséget akartam kérni. Legutóbb sokszor kért bocsánatot amiért nem írt vissza, meg hozzátette, hogy szégyelli magát, mert egy legjobb barátnő nem viselkedik így, viszont sok dolga volt, meg sokat dolgozik. Ezután beszélgettünk még vagy 2 napig, de aztán megint eltűnt. Ami fura, az az, hogy tetszik neki nagyon egy fiú, és mindig arról áradozik, hogy mennyit beszélgetnek, találkoznak stb. Meg teszi fel a képeket messenger napra, hogy merre kirándul... Most ezekszerint már nem vagyok neki olyan fontos, vagy tényleg elfelejt válaszolni? Mert amúgy nem rosszindulatú. Írtó kedves, aranyos, segítőkész, támogató és még sorolhatnám...jobb barátnőm sose volt még. De mi lett most?

2022. júl. 26. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Természetes, hogy ha kapcsolata van (vagy alakul), azzal fog foglalkozni, nem a barátaival.
2022. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Most már inkább a fiúval foglalkozik.
2022. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Van egy rossz hírem: Egyetlenegy legjobb barátnőd sincs. Neki nincs annyi igénye rád, mint neked őrá.
2022. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Ezek nem barátságok, maximum csak érdekből.


Nyári szünet van, azt gondoltam, hogy van pár barátom, de mindig rá kell jöjjek, hogy csak az iskola tart össze minket, egyébként meg leszarnak.. :D Ilyen ez.

2022. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Valahogy sejtettem
2022. júl. 26. 19:38
 6/7 A kérdező kommentje:
De ő nem ilyen. Nem egy városban lakunk. Kb 4 éve vagyunk legjobb barátnők. Mindig amikor találkozunk, írtó jól érezzük magunkat, nyaralást is tervezünk együtt...igaz tavaly óta... Viszont ő nem ilyen volt. Állandóan hívogatott, minden kis aprósággal írt, mindent megosztott velem, én is vele. Aztán egy ideje megváltozott. Azon gondolkozok vajon mit rontottam el. Lehet sok vagyok neki, és tényleg nincs ideje rám.
2022. júl. 26. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy esetleg elrontottál-e valamit, azt legbiztosabban ő mondhatná meg, de valószínűleg nem akarja. Lehet, hogy rádunt, lehet, hogy sok vagy neki.
2022. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!