Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 éves korban és felette...

30 éves korban és felette hány barátotok volt/van?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nulla, mint előtte. Vagy ha úgy vesszük, akkor egy, a párom.
2022. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szintén, mint az #1
2022. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1 olyan van akivel rendszeresen találkozom. 2 akivel rendszeresen beszélek messengeren/whatsappon és csak ritkán tudunk barátkozni. 4 akivel csak ritkábban beszélgetünk üzenetben is.
2022. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1-2.
2022. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
92%
Kb. 4, ebből 2 közeli. Sosem volt sok barátom, előtte is 1-2 volt, gyerekkoromban meg egy sem.
2022. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-5 közeli, összesen 10-15, akikkel el lehet tölteni egy kellemes estét
2022. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy legjobb barátom van, akivel minden héten szervezünk valami közös programot! Gyakran a barátnőjével is közösen!

Ilyen iszogatós, bulizós haverokból sok van! Akikkel mindig lehet valami buli szervezni, mert úgyis jönnek!

Meg van a harmadik kategória, akikkel körülbelül évente találkozom egy nagyobb összejövetelen.

Van Facebookon, Messengeren közös csoportunk van, ahol vagyunk 5 - 10 - en.

30 éves leszek idén

2022. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Nulla. Nekem mindig is nagyon sok barátom volt, egészen huszonéves korom közepéig-végéig. Aztán mindenki családot alapított, gyereket szült. A többség már tojt rám meg igazából minden és mindenki másra, miután megszületett az aranygyermek. Nem volt igényük tovább barátokra, de persze utána az évenkénti egyszeri messengeres "boldogszülinapot" üzenet után panaszkodtak hogy nincs életük, minden nap egyforma, csakagyerek, satöbbi. A maradék aki próbálta tartani a barátaival a kapcsolatot szülés után is, az sem tudott semmi másról beszélni, csak a gyerekről, persze többes számban. Most fogzunk, ma jól ettünk, büfiztünk... Na kösz, nekem ez nem.

Így hát egyedül maradtam, szépen lassan kikoptak a barátok az életemből. Harminc felett már nem lehet új barátságokat kötni, úgy érzem. Akivel mindent meg tudok beszélni, az az édesanyám és a párom, barátaim egyáltalán nincsenek.

34N

2022. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Most 30 évesen jutottam el arra a pontra, hogy már haverok sincsenek akikkel ki lehetne mozdulni. Fiatalabb korban volt 1-2 közelebbi barátom is. Az utóbbi 2 évben legfeljebb messengeren beszéltem valakivel de ott is kb. lepergetnek ezért nem erőltetem.
2022. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
2, ugyanazok 25-30 éve
2022. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!