Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 éves korban és felette...

30 éves korban és felette hány barátotok volt/van?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
35 vagyok, 2 barátom van + sok haver, ismerős.
2022. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
0.
2022. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
3
2022. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

Van egy, esetleg mégegy, akikkel neten néha dumálunk.


Volt egy akivel eljárkáltam ide oda, de vele már korlátozom a dolgot, mert olyan irányba változott, hogy terhes a társasága, nem tudom jól érezni magam vele. 32f

2022. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkatársaimat nem számolom akkor 5. Ès ezek azok, akiket ha èjel 1 kor felhívnám, hogy baj van, segítenènek...
2022. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanúgy vagyok, mint a 8-as. Régen volt egy szuper baráti köröm, akikkel állandóan volt közös program, sosem unatkoztam. Aztán a húszas éveimben elkoptak mellőlem. Többeknek gyereke lett (én is ugyanazt tapasztalom, hogy az ilyenek vagy lesz@rnak mindenki mást, vagy csak a gyerekről lehet velük beszélni), mások külföldre költöztek, és annyira fenn hordják az orrukat, hogy már derogál nekik kapcsolatot tartani a régi barátokkal.


A kamaszkori legjobb barátnőmmel pl évek óta nem is beszélek már, mióta egy elszigetelve él egy világvégi tanyán 4 gyerekkel és a drogos férjével. Pedig valaha olyanok voltunk egymásnak, mint a testvérek. Most pedig már az üzeneteimre se nagyon válaszol.


Egyébként borzasztó ez így, mert érzem magamon, hogy nagyon nagy igényem lenne a barátokra. Csak a párom van, akivel el tudok járni szórakozni, neki sincsenek barátai. Pedig sokszor jó lenne társasággal menni, nem mindig mindenhová csak ketten. És mivel nincsenek barátnőim, ezért ő kísér el pl ruhát vásárolni ami amúgy csajos program lenne, csak épp nincs kivel... Szóval az én életemből nagyon hiányoznak a barátok :(

2022. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
1-2.
2022. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2-3
2022. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!