Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak a volt legjobb barátnőmn...

Írjak a volt legjobb barátnőmnek 2 hónap ghosting után?

Figyelt kérdés
Sajnos az előző tanévben rendszeresen összeroppantam mentálisan, ezért sokszor megbántottam. Azt hittem hogy szerelmes vagyok belé...kétszer is.... és mindkétszer rájöttem hogy igazából nem. És sajnos ezt vele is közöltem mindkét alkalommal, a hab a tortán hogy ő viszont szerelmes volt belém végig. Meg egyszer már ghostingoltam 2 hétig mert azt hittem utál. Szóval értitek, rohadtul toxic voltam, de ennek ellenére próbáltam jó barát lenni, és támogatni, minden nap órákat hülyéskedtünk és mindent elmondtunk egymásnak. Tudom, ez nem mentesít fel a hibáim alól. Olyan volt mintha a másik felemet találtam volna meg, és nagyon hiányzik. Tulajdonképpen azzal váltunk el, hogy én elkezdtem azon hisztizni hogy a többi barátjával akar találkozni, velem meg nem, majd nem válaszoltam neki, és pár órára rá azt írta hogy ha ellököm magamtól, ne lepődjek meg ha itt hagy. Az egész nyaramat azzal töltöttem, hogy a mentális egészségemet próbáltam/próbálom jelenleg is helyrehozni, és szerintem sokat haladtam, már korántsem az az ember vagyok. De az is bennem van hogy mennyit bántottam, és emiatt talán jobb lenne neki nélkülem... örökre.

2022. aug. 1. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos nem állnék veled szóba többet. Mentális bajaid ide vagy oda.
2022. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Szerintem hagyd még egy picit. Én 2 év után írtam rá hasonló emberkére, és most minden fasza vele, kipihentük a gondjainkat.
2022. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Írj.
2022. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%
Ird meg hogy szereted. Vagy ha nem ezt legalább valami célzást rá hogy hiányzol neki. Ettől elfolynak. Ökhmmm akarom mondani elolvadnak.
2022. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Sajnos nekem is rossz szokásom a ghostingolás, de dolgozom rajta, hogy ezt befejezzem.

Szerintem közeledj óvatosan. Írd le neki, hogy fejlesztesz magadon, és szeretnél mentálisan egészséges lenni. Írd le neki, hogyha nem akar, nem kell beszélnetek, azonban, ha készen áll rá, akkor bármikor írhat neked.

Így meghagyod neki a lehetőséget, hogy ő döntsön, te pedig addig is foglalkozhatsz a fejlődéseddel. Így nem érzi magát siettetve és kényszerítve sem.

És, ami szerintem a te esetedben a legfontosabb: Tanulj a már elkövetett hibákból és nézz rá az asszertív kommunikációra. Nem könnyű, de nagyon hasznos ilyen és más helyzetekben is.

Remélem tudtam segíteni.


- B.

2022. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek után inkább akadj le róla, és hagyd, hadd élje a saját életét, ahelyett, hogy undorító módon újra meg újra visszamásznál hozzá.


Ha még szeret, akkor úgy veszi majd, hogy mégis szereted, reménykedni kezd és majd megint ott hagyod.


A mentális problémáidat meg sürgősen kezeltesd, mert magadon kívül mindenki mást is tönkreteszel vele.

2022. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!