Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetlen rossz szokása van a...

Egyetlen rossz szokása van a legjobb barátnőmnek de amúgy nagyon jó barátnő és nagyon szeretem. Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig ha baj van meghallgat és ad tanácsokat. Akármikor hívhatom és ha sírok megvigasztal. Olyan jól esik hogy ő is szokott előttem sírni és ha baj van engem hív fel. Sokat alszom nála ő is sokat alszik nálam. Én most fogok érettségizni és ő már leérettségizett. Félek az érettségitől és ő mellettem van támogat ezért jobban érzem magam. Amikor ő érettségizett én is támogattam őt. Ez egy jó barátság. Még külföldre is sokat járunk együtt vagy ha nem külföldre akkor Magyarországon kirándulunk, de sokat vagyunk a városban is. Minden hétvégén együtt vagyunk és sokszor hétköznap délután is. Nem vagyunk egymásba szerelmesek, ő is lány és én is és legjobb barátnők vagyunk. Az a probléma hogy van egy nagyon rossz szokása ami zavar. Ha megyünk hozzá vagy hozzám vagy a hotelbe már tudja jól hogy nagyon kell pisilnem és pár utcával előtte direkt elkezd a pisilésről beszélni és sistergő hangot ad ki. Már könyörögtem neki hogy ezt ne csinálja meg türelmesen elmagyaráztam WC után hogy ha ezt csinálja akkor nehezebb visszatartani és nem akarok bepisilni az utcán de ugyanúgy csinálja legközelebb is. Azt hiszi vicces, de nem az. Mit lehetne tenni hogy leálljon
2022. júl. 11. 09:59
 1/9 anonim válasza:
100%

Én javaslatom az lenne, hogy beszéld meg vele rendesen

Hívd el találkozni beszéldeg vele, hogy ez neked ez a viselkededés olyankor egyáltalán nem tetszik

És utána menjetek haza mivel ilyenkor jobban megmarad benne hogy miről beszélgettetek

2022. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyod faképnél ha rákezdi.
2022. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szerintem is inkább meg kellene ezt beszélni, de úgy, hogy érezze téged mennyire zavar ezen szokása. Ha változtat, akkor minden rendben és meg is köszönheted, hogy figyelt rád, ha pedig nem, akkor az lenne a legjobb, hogy abban a pillanatban sarkon fordulsz, hogy újból kezdi.
2022. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ollé, visszatért a hugyozós/pisilős fétises.
2022. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz vele újra csak tudatosítod benne, hogy ez zavar és direkt fog hergelni. Amikor elkezdi, kezdj el szaladni. Ha látja hogy nem tud kínozni akkor elunja. Utána javasolhatsz neki klinikai szakpszichológust. Vagy elég jó csoportterápiák vannak a pszichiátrián én is voltam egyen.
2022. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most tenyleg igaz, ilyen tenyleg letezik 18-20 eves lanyoknal?
2022. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Mivan?
2022. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7, én barátkoztam már 35 évessel aki ilyen szellemi szinten volt mint a kérdező barátnője :D
2022. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff, de gyerekes viselkedés. Beszéld meg vele, ha zavar, vagy csak simán szólj rá, amikor rákezdi.
2022. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!