Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes tovább...

Szerintetek érdemes tovább folytatni egy ilyen baráti kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm olyan, hogy minden buliban annyi pasit szed fel amennyit csak bír. Engem ez nem is zavart, viszont ha nekem van egy kiszemeltem akivel kavarok vagy ismerkedek, akkor őt is próbálja elcsábítani tőlem, utána bekamuzza, hogy nem is vette el. Volt már olyan is, hogy próbált az akkori kapcsolatomba férkőzni de annyira szoros volt, hogy nem sikerült neki. Az exeimmel is kavar, kivéve párat akik kioffolták mert nincs igényük ekkora k*-ra. Egyébként furcsa a csaj, mert nagyon sokat segít nekem a suliban meg elmondhatok neki sokmindent, nem hallottam vissza eddig senkitől semmit. Szóval ezért nem is értem, hogy miért viselkedik velem rendesen, amúgy meg minden pasira ráhajt. Néha furcsa megjegyzéseket tesz, pl. hogy ő annyi haverját bemutatta nekem én pedig senkit neki pedig ez nem igaz és nem is értem ilyennel miért kell leszólni a másikat. Amikor felhoztam neki, hogy álljon le akkor tagad mindent meg nevet és hiába próbáltam ezerszer megbeszélni ezt a dolgot nem megy.

Szerintetek érdemes megtartanom a barátságot vele, csak annyira hogy mostmár ritkábban tartjuk a kapcsolatot vagy végleg vágjam ki az életemből?

20L



2022. aug. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nagyjából 2 sort olvastam el ebből a katyvaszból. Megvan rólatok a véleményem.
2022. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdemes. Lehet, hogy nem tudatosan csinálja, de mindig olyan ember lesz, akivel érdemes vigyázni, mert feszültséget, bosszúságot okoz.
2022. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Maradjatok jóban, de lehetőleg ne együtt menjetek el pasizni és ne is mutasd be neki a pasidat.
2022. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nálam az első ilyen sztori után már csak múlt idő lenne a csaj, nem hogy még mindig ezen tököljek és mások megerősítésére várjak!
2022. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Madarat tolláról... Gondolom ismered a mondást.

Az, hogy kivel, milyen emberrel barátkozol,az rólad is egy üzenet a környezeted felé.

Neked kell érezni, hogy mennyire fontos neked mások véleménye.

Illetve azt is neked kell látnod, hogy mi az, amitől igazán barátnak tartod őt.

2022. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem barát hanem ellenség. Ezért meg kell szabadulnod tőle.
2022. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!