Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak lelki szemete...

Szerintetek csak lelki szemetes lennék, mégsem barát?

Figyelt kérdés
Van egy csaj velem egykorú (31) sokat beszélgetünk hónapok óta, az mondta szeret velem beszélgetni, meg bírja stílusom, sokat nevet ha velem van, eléggé megbízik bennem szóval jó férfi - nő barátok vagyunk. Most szakított a barátjával, de mindig tudtomra adja hogy esetleg ki az a pasi aki bejönne neki, de persze az is lehet hogy vár az előzőre hátha ismét összejönnek. Viszont mostanában folyamatosan keresi a társaságomat, véleményemet kéri, elkísér ide-oda stb, mindig mondja hogy beszélgethetnénk többet véleményemet kéri, elkísér ide-oda stb. Viszont amit nem értek, hogy miért nekem mondja el hogy kb ki az a pasi, aki bejön neki, akire esetleg „vadászna”? Szemetesláda vagyok csak?

2022. aug. 23. 08:24
 1/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha érzel iránta valamit, akkor engedd el, mert jól látod, hogy te vagy neki a "szemetesláda", akinek kiönti a lelkét. Köztetek nem lesz semmi, ha netán ez lenne a célod vele. Ha nem és tetszik neked ez, hogy elmond neked mindent, akkor csináld. De ez nem férfinak való dolog, hogy hallgassa a pasi ügyeit egy nőnek...erre melegeket szoktak keresni a csajok vagy barátnőt.
2022. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, elengedem, bár fura kezd lenni a dolog, szerintem még szerelmes az előzőbe, de búfelejtő sem szeretnék lenni.
2022. aug. 23. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szemetesláda vagy, hanem barát. A barátnak az a feladata, hogy meghallgassa a másik problémáit. Erről nem tudtál? A nők egymás között egyfolytában csak a problémáikról vagy néha az örömeikről diskurálnak.
2022. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!