Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? : (

Grund Zalán kérdése:

Miért nincsenek barátaim? : (

Figyelt kérdés
Sziasztok, Zalán vagyok 16 éves meleg fiú. Szeretem tejet és a kávét. Alee a crushom. Szeretek videojátékozni, a kedvencem a fortnite, a genshin impact és az Assasin's Creed Valhalla. A kedvenc weboldalam a 4chan. És össze szeretnék jönni Byealaxel. Remélem hogy emellett valaki lesz a barátom

2022. aug. 23. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ettől még lehet valakinek barátai #10
2022. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10/11


látom te nem érted. Én csak leírtam magamról dolgokat, és nem értem hogy te most miért szólsz bele. Amúgy a Valhalla miatt nem szóltál be pedig azt sokan utálják, ezek szerint te szereted, na így már ketten vagyunk

2022. aug. 23. 19:52
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük a bemutatkozással. Amikor az ember bemutatkozik, akkor nem mondja el az összes ciki dolgot magáról. Pl, ne kezdd rögtön úgy hogy te össze akarsz jönni Byealexxel. Helyette leírhatnád mondjuk a kedvenc filmed. Ami pedig a szexuális orientációra vonatkozik, ugyan nem vagyok meleg, de amikor bemutatkoznék akkor nem hiszem hogy azzal kezdeném. Persze, nem tartanám titokban, hiszen nem titkolnám el azt hogy ki vagyok. De amikor barátokat keresel, akkor ez nem számít annyira. Én csak akkor kezdeném ezzel, hogy meleg vagyok, ha egyben társat is akarnék keresni.
2022. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
49%
XD
2023. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!