Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozzunk vele vagy ne?...

Barátkozzunk vele vagy ne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom rajtam kívül három emberrel. Nagyon jól elvagyunk, egymás mellett ülünk suliban (egymásnak van tolva két pad, így négy hely van). Viszont van egy ötödik kerekünk, akit senki nem bír, az egész osztályból talán egyedül mi viseljük el. Mi se bírjuk nagyon, mindig elrontja a bulit, azt hiszi vicces meg jófej, de nem az. Próbál változni, régebben kérdezgette, hogy min változtasson, és próbáltunk segíteni. Mindenféle bunkóság és rosszindulat nélkül megírtuk neki mi a problémánk, és azt mondta megfogadja, de semmit nem használt. Ezt már többször eljátszottuk. Nem akarunk vele haverkodni, de kirekeszteni akarjuk (vagyis én nem) mert ugyan még nem volt benne részem, de biztos nem jó érzés.


Barátkozzunk vele vagy ne? Még négy év van a suliból, nem akarom, hogy végig idegesítsen, de neki se akarom, hogy rossz legyen...


16/L



2022. aug. 27. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegény:(
2022. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez elég nehéz kérdés, nekem is volt pár ilyen osztálytársam, meg ismerősöm régen. Bántani se akarod, mert túl empatikus vagy, de persze zavar is, hogy ott van, mert tényleg irritáló. És a legapróbb kedvességre is úgy rád tapad, mintha más nem is létezne rajtad kívül. Én azért egy kimért viszonyt megtartottam velük, mert én nem akartam p*csfej lenni velük, de magamtól nem kerestem a társaságukat, így idővel mérsékelték ők is a közeledést.
2022. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, engem mindig ki tudtak közösíteni minden különösebb probléma nélkül, nem értem, ti min agyaltok ennyit.
2022. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 Mi sose keressük a társaságát, mindig ő furakodik be oda :(


#3 Sajnálom, hogy téged kiközösítettek, én nem akarok g3ci lenni vele :(

2022. aug. 27. 20:06
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Tini kategóriába legközelebb :) (közben jelentem a gyiknek hátha atteszik) elég volt nekem a gimiben a patkány, kétszínű parazitákat elviselnem. Itt nem akarok látni ilyeneket. :3
2022. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm az értékes választ :D

Úgy gondoltam, hogy mivel barátokról van szó a barátok kategóriába teszem. :D

Tudod itt talán több felnőtt van, és elsősorban az ő véleményükre vagyok kíváncsi, mert a kortársaim között tényleg sok a kétszínű patkány akik csak annyit írnának, hogy közösítsem ki és ne foglalkozzak vele (tisztelet a kivételnek), de nem akarok bunkó lenni az illetővel. :D


Ha esetleg nem tudsz érdemi választ adni egy kérdésre nem kötelező ám válaszolni, sőt, elolvasnod sem kell, de mégjobbat tudok, ha rákattintasz a kérdés mellett a kék körre mielőtt megnyitnád, akkor az is kitörlődik, és még a kék kör se fog zavarni! :D

2022. aug. 28. 08:57
 7/21 A kérdező kommentje:

De ha szeretnéd leírom máshogy a kérdést, hátha akkor tudsz segíteni:


A munkahelyemen nagyon jó a társaság, jó a fizetés, a lényeg, hogy nem akarok elmenni, de van az az egy ominózus emberke, akiről fent szó van. Így jobb? :D

2022. aug. 28. 09:02
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Húha de besertodtel. :DDDD
2022. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan le patkány kétszínű parazitáztak a semmiért, szóval van is rá okom :D


"elég volt nekem a gimiben a patkány, kétszínű parazitákat elviselnem"


Ez eléggé úgy hangzik, mintha engem is annak tartana a válaszoló.


A kérdésnek semmi köze a patkány, kétszínű parazitákhoz, pont, hogy nem akarok az lenni, ezért kértem segítséget :D

2022. aug. 28. 21:49
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez van.
2022. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!