Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sikerülhet ilyen barátot...

Sikerülhet ilyen barátot találnom 25 éves férfiként?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok. A lényeg az, hogy hedonista vagyok. Ami engem igazán érdekel az életben az a szex, meg jókat enni -inni. Szeretek sportolni (futni). Kedvelem a rock zenét és a scifiket. Szoktam prostikhoz járni, sok prostis sztorim van. Családalapítás és gyerekvállalás nem érdekel. Célom is max annyi, hogy szeretnék jobban megtanulni gitározni, meg esetleg a futás, de azzal sincs kifejezett célom, csak szeretem. Inkább ilyen kamaszos gondokodású vagyok. Viszont rég nincs olyan barátom sajnos, aki szintén ilyen lenne. Leginkább a nők és a szex érdekel tehát. Aki szintén jár prostikhoz meg szereti a szexhez kapcsolódó dolgokat, témákat, szerintem jó haverok lennénk. Van itt valaki, akit hasonló dolgok érdekelnek és lenne kedve ismerkedni?

2022. aug. 31. 09:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
10. Ha szerinted ez normális, akkor csatlakozz hozzá. Nem megmondja más, csak reálisan látják mi a probléma.
2022. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene hogy normális legyen? Minden nem normális dolog ellen vagyok ami árt másoknak. De ő mivel árt? Erre kérem válaszodat, tisztelettel. :)
2022. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak ne erre tanítsa a fiatalokat, ennyi. :)

Mert nem csak szex és evés -ivás az élet. :)

Aki éli, az tudja. :)

2022. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez az utolsó mondat elég gyepes, mi van ha ő így éli? :D
2022. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egészségére, csak ezért a fiatalokat ne erre bátorítsa, sem azokat akik már kapcsolatban vannak. Nem lenne egészséges a másik fél számára ezt átélni. :)
2022. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem bátorított rá senkit, fosos barátom. Mondjuk a beszari arcok nem túl férfiasak, ha csávó vagy, lehet a nőd valaki fickósabb paliról ábrándozik :) Persze veled marad, mert jól nevelt, meg lehet érzelmei is vannak, de azért nah :)
2022. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vonatkozik ez a többi maradi fosos bétára is :)
2022. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nyomorékok :)
2022. szept. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 valaki : ***** válasza:

Hmmm

Idióták

A kérdező szerintem egy olyan ember, aki az életben nem fog senkinek ártani.

Ellenben, szerintetek más nem gondolkodik így? Ó, dehogynem, csak ezt hallja, amit megpróbáltok lenyomni a torkán. Hogy jaj család is kell, mi lesz öregkorodra. Végeredmény: belemegy abba, ami szerintetek az élet értelme, aztán a szori végén ott egy elhagyott házastárs meg anyátlan/apátlan gyerekek. Sokkal jobb, ha valaki megmondja, hogy ő önző, magának akar élni, élvezni az életet és el sem indul ezen az úton.

Kérdező, találhatsz te 70 évesen is barátot. Az apám 56 évesen találta meg a "lelki társát", a legjobb barátját :)

2022. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!