Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire fér bele a férfi-nő...

Mennyire fér bele a férfi-nő (33 évesek vagyunk) barátságba az a kijelentés hogy "annyira imádlak, és ezt komolyan gondolom" kijelentés a nő szájából?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy kicsit már több, mint bari, annak a jele a nő részéről...
2022. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Némi kontextust adhattál volna.
2022. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Keresi a társasagomat minden nap, mondta hogy szeret velem beszélgetni, illetve említette már hogy sokkal többet szeretne beszélgetni nem csak 30 perceket... tettem neki egy kis szivességet, erre irta ezt hogy nagyon imád, és jó hogy vagyok neki, stb stb
2022. szept. 16. 21:33
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Semmi extra, én 11 éves korom óta egy fiú bestieje vagyok, és nyilván ezerszer mondtuk egymasnak, h imádjuk egymást. Ezt ugyanúgy egy lánybarátnak is mondom, de nem vagyok lezbi.

Nem úgy tekint rád, mint ffi, hanem mint barát, gondolom (ha nincs semmi extra a kapcsolatotokban)

36N

2022. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!