Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél, ha egyenlő kapcsol...

Mit tennél, ha egyenlő kapcsolatot szeretnél újra egy egyoldalúvá vált barátságból?

Figyelt kérdés
Ha mindig csak te keresel valakit, mindig csak te adnál ajándékot, mindig neked kellene alkalmazkodnod, holott te vagy az elfoglaltabb? Nem az van, hogy nem szeret a másik, hanem egyszerűen lusta és kényelmes. (beszéltem vele erről)
2018. ápr. 2. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most fogom leépíteni az ilyen kapcsolataimat. Sok év után belefáradtam, hogy mindig én keresek mindenkit, senkivel nem lehet találkozni, visszaírni se érnek rá, ugyanakkor FB-n megy a megosztogatás, de pár szót nem írna vissza véletlenül se. Sajnos, azt őszintén és egyenesen nem mondják meg, hogy nem szeretnék tartani a kapcsolatot, mindenre 0 reakció van.

Szerintem mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen.

2018. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár éve vettem egy új telefont.Gondoltam megnézem milyen sms-ek vannak benne, mit töröljek ki.Így ömlesztve elolvastam a barátnőm és köztem lévő üzeneteket.Így nézett ki:

Én- Szia, talizuk valamikor?

Ő- Jajj ne haragudj nem jó mostanában.

Én- Szia, nem ugrasz fel egy kávéra?

Ő- Nem érek rá mostanában, majd valamikor.

Én- Szia. nem futunk össze valamikor?

Ő- Nem érek rá mostanában, bocsi.

Én- Boldog szülinapot!! Mikor adhatom oda az ajándékodat?

Ő- Nagyon nem érek rá mostanában bocsi.


És akkor leesett, hogy ez már annyira egyoldalú csak nem akartam látni :(

Egyébként ő itt lakik tőlem 5 percre, nagyon laza napi pár órás munkája van , anyjával lakik, párja sincs és nem is nagyon volt.Majdnem 20 éves barátság volt.

Ezen ugye kiakadtam, és letiltottam fb-on.Gondoltam, ha akar valamit, majd hív, vagy email, sms...Aha, gondolhatod.

2018. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.A lényeg kimaradt.Miért akarsz egy egyoldalú kapcsolatot ápolni?Nekem visszagondolva annyira megalázó volt, hogy csak én erőlködtem.

Szerintem hagyd, ami nem megy nem kell erőltetni.

2018. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy facfejek, de egyrészt én se vagyok egyszerű eset, másrészt meg nagyon hiányoznak, még most is.
2018. jún. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!