Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak érdekbarátságaid?

Vannak érdekbarátságaid?

Figyelt kérdés

Elfáradt baráti kapcsolatokra gondolok, amikor valakit már csak azért tartasz közel, mert még segítségedre lehet.

Nekem van egy ilyen. Annyiszor bizonyult megbízhatatlannak, hogy már nem tudom komolyan venni. Legszivesebben teljesen megszakítanám a kapcsolatot vele, de szoktunk néha közösen üzletelni, amibõl pénz jön, nélküle pedig ez nem igazán mûködne. Van ilyen tapasztalatok?


2022. szept. 29. 19:20
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
59%
csak azok vannak mert nárcisztikus vagyok disszociális személyiség zavarral egybe kötve
2022. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek. Az ilyenek előbb-utóbb lekopnak rólam
2022. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reszemrol nincs...de van aki velem olyan es elegge csalodott voltam miatta
2022. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem barizok velük, de 2-en rám csimpaszkodnak ezerrel.
2022. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt aki csimpaszkodott rám, leráztam.

Én nem voltam soha senkinek az érdekbarátja, úgy értem, előnyöm soha nem volt, nem emlékszem, hogy bárkitől is értékelhető segítséget kaptam bármiben, de nem is vártam.

2022. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os jol irod az erdek baratok csimpaszkodnak,de csak akkor amikor akarnak valamit
2022. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részemről sincs ilyen. Azonban a másik oldalon voltam már, amikor azért barátkozott velem valaki, mert jól jöttem neki. De nem tartott sokáig.
2022. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!