Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingolt a baratnőm?

Ghostingolt a baratnőm?

Figyelt kérdés

Igazabol egy szot nem szolt, hogy van-e baja velem vagy nincs. Annyi tunt csak fel, hogy miota van babaja azota picit lekezelo velem, de amugy ugyanugy beszelgettunk es meghallgattam minden gondjat.

Most x napja semmit nem ir en hulye eloszor azt hittem, hogy valami baj tortent vele, de mar biztosan tudom, hogy egyszerűen csak ghostingol az eletebol.

Elegge fajdalmasnak tartom, hogy annyi sincs benne, hogy azt irja figyelj ez es ez tortent emiatt ugy dontottem, hogy most x ideig ne beszeljunk vagy ez zavar benned ugyhogy inkabb ne keress tobbet. En ezt elfogadnam, de ez a viselkedés meltatlan.

Pedig egy felnott emberrol van szo es 7 eves baratsagrol.


2022. okt. 17. 11:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10, es ezt miert nem kozolte, hogy figyelj ne irj hanem hivj fel, mert gyerek mellett nem tudok mar irni? Mikozben eddig irt mindig o is, ha valami baja volt kiborult megírta nekem ugyanugy..
2022. okt. 17. 12:26
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
12: Te miért nem hívtad fel, ha valóban és őszintén érdekel, hogy mi van vele? Vagy ha tényleg aggódtál érte?? Egy barátság nem ilyen büszkeségi kérdés, hogy ha ő nem hív, akkor én sem.
2022. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

13,en nem egyszer irtam neki “el dobva a buszkesegem” hogy ok megint nem irt vissza es megint es megint.. szerintem en megtettem amit meg tehettem..ra is kerdeztem, hogy fel lehet-e ot hivni telon, hogy akkora-e a baj? De erre se irt. Megtehetnem, hogy csak azert is mint egy orult hivogatom, de nem fogom mert ugysem fogja felvenni es meg a vegen megkapom, hogy ennyire nem ertek abbol hogy direkt nem valaszol?


11, teljesen ugyanez van itt is, mar terhesseg alatt is mondta, hogy en ezt nem erthet meg. Majd szules utan is akarmi volt mindig elmodnta, hogy en ezt nem erthetem, mert nincs gyerekem ugyhogy el se akarja mondani. Pedig azert megertem, hogy nem tud aludni vagy akármi nem vagyok bolond, hogy ne ertemem.

2022. okt. 17. 12:40
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Én csak anyuka oldalról tudok írni

Az én fiam 1 éves múlt

1xer alszik délben 1 órát, amúgy az egész napom rohanás mellette mivel 2 percre sem hajlandó leülni.

Nehezek, zsúfoltak és fárasztóak a napok

Délben vagy este mikor alszik annyira van erőm hogy netezzek céltalanul kB

Beszélgetésbe kezdeni bárkivel is ahoz szörnyen zsibbadt az agyam .

Nekem van hogy hétfőn ir a barátnőm, és szombaton jut eszembe hogy bazd+ elfelejtettem válaszolni neki... 🤦‍♀️

De nálam tudják hogy így megy

Szóval én nem hiszem hogy direkt ignorálna

Személyesen kell találkozni, beszélgetni

A neten vagy telón való kommunikáció nekem se megy

2022. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13: magyarul, egyetlen egyszer sem hívtad.
2022. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!