Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak hogy a nők...

Mi az oka annak hogy a nők többsége elítéli ha a férfi barátjáról kiderül hogy szexuálisan vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés

Eléggé meglepett itt több ilyen témájú kérdést olvasva, hogy a nők többsége azonnal megszakítaná a barátságot végleg azzal a hímnemű barátjával, akiről kiderül hogy le akarna vele feküdni ha alkalma lenne rá.

Én ebben csak azt nem értem, ez miért rossz dolog? Nem megölni akarja őket a férfi... A szex elvileg jó dolog, ha egy idegen akar velük lefeküdni akkor általában nincs ilyen hepaj, vagy épp az aktuális pasijuknál meg ugye magától értetődik. Akkor miért pont egy baráttól "árulás", meg gusztustalan, meg aljas dolog, ha ő is így érez? Ez nem inkább pozitív dolog kéne hogy legyen, vagy maximum olyasmi amit meg kell vele beszélni? De emiatt leépíteni valakit azonnal? Azon túl hogy túlreagálásnak és gonoszságnak tartom, nem is tudom értelmezni, hogy ez miért ad rá okot. Barátságból nem lehet szerelem, vagy mi?



2022. okt. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
85%
39. Teljesen egyetértek.
2022. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
33%

"Ti jöttetek itt azzal, hogy állati szinten vagytok, mert ha szép nőt láttok rögtön felizgultok és meg akarjátok toszni, és emiatt teljesen érthető ha a női barátaitokra is begerjedtek. Merthát ez evolúció. Oké, de akkor ne lepődjetek meg, ha nem adják meg nektek azt a tiszteletet, amit normális embereknek szokás."

Egy szép nőt férfiként vonzónak és izgatónak találni nem állati, hanem EMBERI dolog. Annak felismerése, hogy az adott helyzetben és viszonyban helyénvaló-e a vonzalomnak, izgalomnak bármiféle jelét adni az illető felé, szintén EMBERI dolog.

2022. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
74%
39. válaszoló jól leírta. Ha mindent az ösztönöknek tulajdonítotok, nem kell meglepődni, ha eh alapján vagytok megítélve.
2022. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi feminista, férfigyűlölő választ még életemben nem láttam, és mit mondjak magának, nem igazán értem. Persze csomó férfi van, aki gusztustalan és képes ilyen játszmákra az ingyen szexért, de én pl egyik barátomról se tudom elképzelni, hogy direkt csak ezért beszélget velem, pedig utólag kiderült, hogy volt olyan, aki nagyon szeretett volna lefeküdni velem, mégse rúgtam fel ezért éves barátságokat. Nyilvánvaló volt, hogy nem azért kezdtünk barátok lenni, mert akartunk valamit a másiktól, egyszerűen így alakult. Most mindkét srácnak barátnője van, nekem meg pasim. Érdekes, nem haltam bele a tudatba, hogy évek alatt kialakult bennük egy vonzalom, ami amúgyis hamar elmúlt.

Amit pedig még mondani akartam, hogy a nemzetközi helyzet egyre fokozódik és az élet nem habos torta. Mentem vissza a gáthoz, csövi🤟

2022. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%
#44 vagyok, és az is megnyugtató tudat, hogy nektek ennyit jelent egy barátság. Én minden barátomat tiszta szívemből szeretem és képes vagyok felülemelkedni magamon értük. Bármi a gond, megoldjuk. De a nemzetközi helyzet mostmár tényleg nagyon fokozódik, szóval mennem kell, van egy találkám a békaemberekkel és az imperialistákkal.
2022. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
69%

NEMZETKÖZI HELYZET SÍROK


Imádom az ilyen embereket, főleg amikor olyan fogalmakkal dobálóznak, mint a feminista. Az megvan, hogy a feministának meg a férfigyűlölőnek semmi köze nincs egymáshoz?

2022. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Hat mert miutan beprobalkozik mar mashogy nez ra a no.. utanna barmikor elhivja vhova vagy rair egybol azt gondolja h nem baratkent teszi hanem tobbet akar. Nekemis volt h megtetszett nagyon egy lany haverom.. folyton o jart a fejembe. Viszont tudtam h o nem igy all ehhez. Kicsit tavolsagtartobb/ovatosabb lettem es randozgattam inkabb h tereljem a dolgot magamba es megmentsem a baratsagot
2022. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
0%

#46 megvan. Alapvetően a feminizmus egy nagyon jó dolog, nem is abban látom én itt a problémát.

Ne sírj😢😢

Amúgy nem lennék most az imperialisták helyében, nagyon megmondtam most a tutit (a legfőbb dolog amit szeretek magamban, az a szerénység). Btw most jövök a Dunából, az imperialista békaemberek azt mondták, hogy rendszerváltás lesz, mindenki készüljön fel.

2022. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Altalaba ugyis csak fellangolas es vegiggondolva azok a dolgok melett amik miatt vonz van sok olyan dolog ami nem es ugyse mukodne a dolog.. egy szexert meg nem dobnek el baratsagot. Dugni barkivel lehet. Ertelmes embert meg nehez talalni akivel mukodik a "baratsag"
2022. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
87%
Menny vissza a dunaba a bekakhoz sztem es dontsetek meg Atlantiszi rendszert
2022. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!