Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom elmondta hogy...

A barátom elmondta hogy szerelmes belém ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Idáig úgy viselkedtünk mint a testvérek nem értem miért még okot sem adtam rá.

2022. okt. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez természetes, hogy egy idő után így érez. Kérdés, hogy te is így vagy e ezzel
2022. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hogy szeretnéd kezelni? Ha nem érdekel, mint partner, azt meg kell mondani neki, és érdemes eltávolodni, hogy ne bántsátok meg egymást.
2022. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Férfi és Nő közötti barátság nem létezik, ha mégis, egy idő után az egyik fél mindig többet fog akarni, s ez általában a férfi szokott lenni.
2022. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem érzek iránta semmit de nem akarom megbántani az érzéseit.
2022. okt. 21. 19:34
 5/7 he84 ***** válasza:
22%
Akkor mondd meg neki, hogy maradjatok csak barátok, előbb-utóbb el fogja fogadni. Még mindig jobb, mint a szétválás és a semmi. Ugyanis ha ezért külön váltok, akkor nagyon fog szenvedni. De ha nem, akkor legalább barátnak ott vagy.
2022. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Az érzéseit meg fogod bántani!

Nagyon bátor, hogy kimondta, de neked is annak kell lenni, hogy te egyértelműen megmondd, hogy ezt nem tudod viszonozni, ilyen az élet. Úgy nem fogod megbántani, ha elkezdesz járni vele, de ez csak a kimondás pillanatában működne, de ezzel első sorban magadat, utána őt tennéd tönkre.

5-ös szerintem téved, ezt nagyon kevesen tudják elfogadni, úgyhogy a barátságotok nagy valószínűséggel offos. Nyilván vannak ritka kivételek, ha pld. ez egy fellángolás, vagy szexért hazudta, ha tényleg szeret szenvedni fog hónapokig, évekig is, hátha egyszer igent mondasz. Mindkettőtöknek kínos lesz.

2022. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Akár ritka, akár nem, attól még van ilyen. És jobb úgy, ha legalább barátnak megmarad, a szétcálás csak még inkább szenvedéssel teli lenne, főleg ha érzékenyebb az adott személy.
2022. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!