Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is elvesztette az érdeklőd...

Más is elvesztette az érdeklődését a barátságok iránt?

Figyelt kérdés
Volt 5 évig egy szoros iskolás barátságom, kb testvéri szinten volt a közelségünk. Rajta kívűl senki mást nem érdekeltem valójában. Általában mindig 1-2 barátom volt de az hosszú ideig. A legutóbbi azzal haragított meg akkoriban hogy azt mondta hogy a barátság fontosabb a nőknél, aztán még is el lettem hanyagolva mikor lett valakije, utálom a kamut meg amikor az ember mást mond mit tesz. Mostanság teljesen érdektelen lett ez számomra, vannak barátnak mondható emberek az életemben, jórészt online, na jó csak ott. De nem igen érzek túl sokat irányukba. 22/f Bár néha igényelném a tisztességes beszélgetést, abból nemigen jut manapság.
2022. okt. 23. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak introvertált vagy, de az is lehet, hogy segítene egy pszichológus. Szerintem keress fel egyet, és beszélgess vele párszor őszintén.
2022. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem ez a barátság dolog nem kínoz, csak jó lenne valaki akivel hosszas diskúrzusokat folytathatnék. Meg egy nő talán akivel komolyabb kapcsolatom van de nem rám telepedős. Igazából ide is csak azért írok random kérdéseket hogy legyen némi szociális interakcióm.
2022. okt. 23. 18:39
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

"aztán még is el lettem hanyagolva mikor lett valakije"


Talán újat mondok neked, nyilván a barátok számítanak, de a legfontosabb előbb utóbb mindenkinek úgyis a társa lesz, nem pedig egy barátja. Igen, a barát mindig megmarad jó esetben, akivel havi egyszer jó összeülni, de akivel éli az életét az ember aktuálisan, az az ember számít neki a legjobban.


Nekem is vannak barátaim, akik ugyanúgy fontosak maradtak, de mindenekelőtt van a párom.

2022. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem barátkozom már senkivel.
2022. okt. 23. 18:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szeretem látni hogy mások hol járnak az életben, meg iszonyat irritáló volt ahogy nyalták egymást előttem a csajával szóval szép csendben leépítettem.
2022. okt. 23. 18:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Amit kifejezetten kellemes volt naponta látni az akkor aktuális társkeresési kudarcom után
2022. okt. 23. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szóval csupán marha féltékeny voltál, hogy neked semmi sem sikerül úgy és helyesnek láttad ha ezért a barátodnak is megkellett volna magától vonnia mindent, csak hogy neked jobb legyen a lelkivilágod. :D Micsoda egy xar barát vagy te.
2022. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
k. anyádat hülyegyerek, nem ismersz szóval te csak ne törjél felettem pálcát! Ha nem mondta volna az ellenkezőjét annak amit tesz nem zavart volna annyira!
2022. okt. 23. 18:53
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy természetes dolog, hogy a kedvese fontosabb a barátnál, és vele van sülve-főve. Péláne míg friss a dolog, és lobog a szerelem. Ami minden mást elhalványít. Nekem van olyan barátom, akivel a katonaságnál ismerkedtem össze. Van olyan, hogy egy-két évig nincs köztünk semmilyen interakció. Aztán egyszer csak ír egy emailt, hogy hétvégén jön Pestről Debrecenbe valamelyik ügyfelénél valamit karban-tartani, és beugrana. Én meg a családommal együtt örömmel látom, és úgy tudunk beszélgetni, mintha tegnap hagytuk volna abba.

[Neki is családja lett, nekem is, nem kell minden nap találkozzunk ahhoz, hogy a másik kedvelése fennmaradjon. Az esetedben ha neked lett volna hamarabb szerelmed, akkor most nem ezt a kérdést írod ki... Ez biztos.]

2022. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Nekem pont ezért nincs...
2022. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!